Par Latvijas labākajiem tirgotājiem pērn atzīti 10 uzņēmumi

TVNET/LETA
Par Latvijas labākajiem tirgotājiem pērn atzīti 10 uzņēmumi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
lielveikals
lielveikals Foto: Shutterstock

Ikgadējā Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) un Latvijas pašvaldību savienības (LPS) organizētajā konkursā par Latvijas labākajiem tirgotājiem 2021.gadā atzīti 10 tirdzniecības nozari pārstāvoši uzņēmumi.

Kategorijā "Tirdzniecības centri" par labāko atzīts tirdzniecības centrs "Valleta" Valmierā, savukārt par labāko restorānu atzīta zemnieku saimniecība "Aveņi" Aveņmuižā, Iecavā.

Savukārt kategorijā "Lauku tūrisma objekts" pirmo vietu ieguva SIA "Rundāles dzirnavas" Pilsrundālē.

Par labāko veikalu atzīts SIA "Vamari -L" veikals "Rego" Līvānos, bet par labāko mazo veikalu kļuvis veikals "Eridana" Madonā.

Vienlaikus kategorijā "Lielveikali" par uzvarētāju kļuva "Mego" veikals Daugavpilī, Raipoles ielā.

Tāpat konkursā noskaidrots labākais tirdzniecības tīkls, un par to atzīts SIA "Sant - Lii" veikalu tīkls Jēkabpilī.

Kategorijā "Krogi" uzvarējis krodziņš "Bura" Madonā, bet kategorijā "Ceļmalas krogs" pirmo vietu ieguva SIA "Imiga" krogs "Panna Cafe" Koknesē.

Savukārt kategorijā "Veikali" par labāko atzīts SIA "GSK" veikals Krāslavā.

Kopš konkursa pirmsākumiem 1995.gadā, tas kļuvis par tradīciju Latvijas tirdzniecības nozares objektu vērtējumā. Šo gadu laikā konkursa finālā atzinību ieguvuši 1468 dažādi tirdzniecības nozares objekti un 150 vietas var lepoties kā "Latvijas Labākais tirgotājs" galvenās balvas saņēmēji.

Objektus vērtē ekspertu komisija, un tiem atbilstoši ekspertu vērtējumam tiek piešķirti uzvarētāja, laureāta vai dalībnieka goda nosaukumi, attiecīgi diplomi un tiesības izmantot "Latvijas labākā tirgotāja" logo.

Šajā sezonā LTA eksperti novērtēja vairākus simtus objektu, no kuriem apbalvoti 10 objekti

Konkursa "Latvijas Labākais Tirgotājs" mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot personāla individuālo ieguldījumu. Konkurss ir nekomerciāls un atklāts - tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu