Sv, 4.12.2022.

Igauņi Rīgas centrā būvē lielu un ļoti dārgu biznesa kompleksu

Igauņi Rīgas centrā būvē lielu un ļoti dārgu biznesa kompleksu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Foto: Novira Capital.

55 miljonus eiro vērtajā biroju kompleksā "Novira Plaza", kas tiek būvēts Rīgas centrā, tieši blakus Centrālajai dzelzceļa stacijai, notikuši spāru svētki. 

"Atšķirībā no Tallinas, Rīgas centrā ir ļoti maz mūsdienīgu biroju ēku. Faktiski visas biroju ēkas ir pārveidotas no vecām daudzdzīvokļu mājām, bet jaunie biroji atrodas ārpus pilsētas centra. Porjekts ir unikāls gan pēc formas, gan pēc satura, gan arī pēc ļoti veiksmīgās atrašanās vietas," sacīja "Novira Capital" vadošais partneris Arle Molders. 

Foto: Novira Capital.

Ēku projektējis zināms latviešu arhitektūras uzņēmums "BB studio", bet interjera dizaina autors ir slavenais igauņu arhitekts Mēliss Press. Paredzams, ka "Novira Plaza" būvniecības darbi noslēgsies nākamā gada augustā. 

Biznesa centra attīstītājs ir kompānija "Novira Capital", kas ieguldījis 35% no projekta finansējuma, bet 65% finansējuma ir piesaistīti finanšu investīciju veidā. To pavicis Lietuvas investīciju fonds "Evernord Real Estate Fund 3". Galvenais būvuzņēmējs šajā projektā, kas īsteno būvdarbus, ir SIA "Velve".

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu