Tāpat viņš uzsver, ka hibrīddarba modelī vēl lielāka nozīme ir mūsdienīgām un pievilcīgām biroja telpām. Ozols atzīmē, lai gan darbs birojā sniedz vairākus ieguvumus un mudina kolēģus mijiedarboties, tomēr pilnīga atgriešanās klātienes darbā vairumā nozaru vairs nav iespējama. Tāpēc svarīgi piedāvāt izvēli hibrīddarba modeļa formā, kam seko dažādu nozaru uzņēmumi.
Tomēr viņš atzīst, ka lielākais attālinātā darba modeļa mīnuss ir emocionālās piesaistes trūkums un darba vietas kultūru, darbinieku savstarpējo mijiedarbību un uzņēmuma vērtību praktizēšanu attālināti realizēt ir daudz grūtāk. Tāpēc darbojoties hibrīddarba modelī īpaši svarīgi pievērst uzmanību "bāzes vietai" jeb birojam.
"Darba videi jārosina tajā atrasties, piedāvājot iespēju izrauties no mājās kabineta. Darba vide - mikroklimats, apgaismojums un darba vietas iekārtojums - ir ne vien fiziskās veselības jautājums, bet arī būtisks darba produktivitāti, kvalitāti un darbinieku labsajūtu veidojošs elements," pauž Ozols, piebilstot, ka arī sava jaunā biroja telpas uzņēmums radījis kā vietu, kur mijiedarboties ar uzņēmuma kultūru, komunicēt, apmainīties ar pieredzi un dalīties ne tikai idejās un problēmu risinājumos, bet arī iepazīt kolēģus kā personības, pavadot laiku kopā.
"Httpool" Baltijas valstu reģiona vadītājs arī pauž, ka arvien plašāku popularitāti gūst darbinieku labbūtības tēma.
"Proti, darbinieki, kuri darba vidē jūtas komfortabli, uzrāda labākus rezultātus un ir vairāk iesaistīti, tādējādi veidojot arī pozitīvas attiecības ar kolēģiem," norāda Ozols.