Pk, 27.01.2023.

Trešdienas horoskops: 7. decembris

Trešdienas horoskops: 7. decembris
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Unsplash

Horoskopi trešdienai, 7. decembrim.

AUNS

Labi izpratīsi situācijas un citu cilvēkus. Ieklausies, ko saka priekšā intuīcija – gan profesionālās, gan sadzīviskās lietās. Šodien nevajag iet pret straumi.

VĒRSIS

Nesteidzini notikumus, lai arī kā gribētos padarīt vairāk un ātrāk. Ja pieļausi kļūdas, tās vēlāk pašam būt jālabo un tas var atsaukties arī uz atalgojumu.

DVĪŅI

Ļoti aktīva diena un iespējamas grūtības darbu apvienot ar mājas pienākumiem. Rūpīgi plāno savu laiku, jo jāpaspēj visur. Vakarā līdzsvaroties palīdzēs garāka pastaiga.

VĒZIS

Diplomāta spējas augstā līmenī. Kolēģi vai draugi var aicināt izšķirt kādu strīdu, un tu mācēsi sniegt ideālo padomu. Tādu – lai vilks paēdis un kaza dzīva.

LAUVA

Aktīva rīcība attiecībā uz peļņu dos iespējas palielināt ienākumus, bet atrodi arī laiku, lai pabūtu vienatnē – dzims labas idejas, un tu atradīsi atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem.

JAUNAVA

Svarīgi, kas ir tie cilvēki, ar kuriem kopā tu darbojies. Ja kaut kas nav pa prātam, tad jārunā. Turies tālāk no intrigotājiem un „saldajām mēlēm”, kas aiz muguras var sastrādāt zilizaļus brīnumus.

SVARI

Darba nedēļas vidū neliels atslābums – mazliet jāsakārto domas, mazliet jāpārskata plāni. Pievakarē vēlams pievērsties „dvēseles izdaiļošanai” un apmeklēt kādu kultūras pasākumu, teātri, koncertu.

SKORPIONS

Jāraugās, lai diena produktīva. Ir vērts diskutēt, ja redzi mērķi un risinājumus, citādi nav vērts šķiest savu enerģiju tukšgaitā. Ne pasauli, ne kolēģus nepārtaisīsi.

STRĒLNIEKS

Daudz pienākumu un pirmajā brīdī nevar saprast, kas ir svarīgi un kas nē. Kad tiksi skaidrībā, tad paviršie darbu darītāji dabūs dzirdēt, ko tu par viņiem domā. Ja kāds apvainojas, tā nav tava vaina.

MEŽĀZIS

Parādīsi savu profesionalitāti, pratīsi argumentēt un paspīdēt ar zināšanām. Esi godam nopelnījis augstāku amatu un lielāku atalgojumu, vai arī jaunas iespējas biznesā.

ŪDENSVĪRS

Ar pozitīvu attieksmi atrisināsi sarežģītas situācijas. Kurš gan var atteikt vai kaut ko pārmest smaidīgam un optimistiskam cilvēkam... Vakarā velti laiku sev, darot to, kas vairo dzīvesprieku.

ZIVIS

Tu esi tolerants cilvēks, bet neklusē tik ilgi, kamēr kauss jau plūst pāri malām. Par to, kas nav pieņemami, ir jārunā. Ar labiem padomiem īstajā brīdī var uzrasties seni darījumu partneri.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu