Sv, 29.01.2023.

Iereibis tēvs Andrejsalā žņaudz dēlu; iesaistās policija

TVNET
Iereibis tēvs Andrejsalā žņaudz dēlu; iesaistās policija
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Rīgas Pašvaldības policija

Otrdien, 17. janvārī, neilgi pirms pulksten 16.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no 13 gadus veca zēna, kurš skaidroja, ka Andrejsalā viņa tēvs konfliktē un uzvedas agresīvi. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Ziemeļu pārvaldes autopatruļa.

Ierodoties notikuma vietā, zvanot pie dzīvokļa durvīm, likumsargiem durvis neviens neatvēra, taču aiz durvīm bija dzirdama nikna vīrieša balss, kurš teica, ka durvis nevienam vaļā nevērs. Pēc ilgas klauvēšanas vīrietis tomēr piekāpās un atvēra dzīvokļa durvis.

Ieejot dzīvoklī, policisti sastapa 38 gadus vecu vīrieti, kurš bija agresīvi noskaņots, kā arī istabā atradās 55 gadus veca sieviete un 13 gadus vecs jaunietis. Noskaidrojās, ka sieviete ir agresīvā vīrieša māte un zēns ir viņa dēls. Sieviete satraukta skaidroja, ka viņas dēls, pārnācis mājās, sāka prasīt naudu savam 13-gadīgajam dēlam, lai nopirktu alkoholu, taču pēc atteikuma saniknojās un sāka žņaugt jaunieti, pēc kā zēns ieskrējis tualetē un zvanījis policijai. Arī jaunietis apliecināja vecmammas teikto un sacīja, ka viņam ir bailes no tēva.

Ņemot vērā žņaugšanas faktu, uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, kura piedāvāja nogādāt zēnu medicīnas iestādē, taču viņš no hospitalizācijas atteicās.

Tika pieņems lēmums par varmākas nošķiršanu, pēc kā kārtības sargi agresoru nogādāja policijas iecirknī, kur viņam alkohola koncentrācijas pārbaude uzrādīja vairāk nekā 2 promiļu reibumu.

Informācija par notikušo izvērtēšanai nodota arī sociālajam dienestam un Rīgas bāriņtiesai.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu