Sv, 11.06.2023.

"airBaltic" un "Turkish Airlines" sāk piedāvāt sadarbības lidojumus

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Paula Čurkste/LETA

Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" un Turcijas nacionālā aviokompānija "Turkish Airlines" noslēgušas sadarbības lidojumu vienošanos, kas stājās spēkā 1.maijā, informē "airBaltic" pārstāvji.

Lidsabiedrībā skaidro, ka šī vienošanās sniegs abām lidsabiedrībām iespēju saviem pasažieriem nodrošināt lielāku elastību tiešajos lidojumos starp Turciju un Latviju.

"airBaltic" prezidents un izpilddirektors Martins Gauss norāda, ka "airBaltic" priecājas noslēgt sadarbības lidojumu vienošanos ar "Turkish Airlines" jaunajā maršrutā starp Rīgu un Stambulu. Šī sadarbība nodrošina vietējiem ceļotājiem Baltijā iespēju izmantot plašo "Turkish Airlines" maršrutu tīklu, bet ceļotāji Turcijā tagad varēs izmantot "airBaltic" plašajam galamērķu klāstam Eiropā un ārpus tās.

Sadarbības lidojumu vienošanās laikā "airBaltic" un "Turkish Airlines" izmanto savus lidojumu kodus katrā Rīga-Stambula un Stambula-Rīga reisā. Sadarbības lidojumu vienošanās piesaista lielāku skaitu pasažieru.

Jau vēstīts, ka "airBaltic" koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 500,17 miljoni eiro, kas ir 2,5 reizes vairāk nekā 2021.gadā, bet kompānijas zaudējumi samazinājās 2,5 reizes - līdz 54,219 miljoniem eiro.

Latvijas valstij pieder 97,97% "airBaltic" akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - 2,03%.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu