Ukraina pieliks punktu Maskavas despotijas vēsturei, paziņo Zelenskis

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis Foto: Kaniuka Ruslan/Kaniuka Ruslan/SIPA

Ukraina pieliks punktu Maskavas despotijas vēsturei, svētdienas vakarā videouzrunā paziņoja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Viņš sacīja, ka naktī uz svētdienu noticis viens no lielākajiem Krievijas uzbrukumiem Ukrainai ar Irānā ražotajiem trieciendroniem "Shahed", turklāt lielākā daļa no tiem raidīti uz mērķiem Kijivā un tās apgabalā. Pēc Ukrainas Bruņoto spēku sniegtās informācijas, Ukrainai uzbrukts ar 59 droniem "Shahed", taču pretgaisa aizsardzība notriekusi 58 no tiem.

Zelenskis sacīja, ka "savā vēsturē Kijiva pieredzējusi dažādas iebrucēju nelietības, tās visas pārdzīvojusi un pārdzīvos arī rašistus - neviena no viņiem šeit vairs nebūs".

"Kijiva un visas mūsu pilsētas, visa mūsu Ukraina pieliks punktu Maskavas despotijas vēsturei, kas ļoti ilgi un ļoti dažādām tautām nesusi paverdzināšanu," teica Ukrainas prezidents.

Viņš uzsvēra, ka Krieviju neglābs ne droni "Shahed", ne arī kādi citi terora līdzekļi, ko tā pazemojoši meklē pa visu pasauli.

"Jo spēks ir cilvēkos, tas ir pilsētās, tas ir dzīvē, bet, kad nicina gan dzīvi, gan cilvēkus, gan kultūrai vissvarīgākās pilsētas, tad Krievijai būs tikai zaudējums," sacīja Zelenskis.

"Un pat simti šahedu to no tā neglābs, tikai palielinās Krievijas kaunu," piebilda Ukrainas prezidents.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais