S, 23.09.2023.

Sakaru tīkla noslodze pie Brīvības pieminekļa - lielāka nekā Jaunā gada svinībās

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 3
Tūkstošiem hokeja līdzjutēju sveic bronzas medaļu ieguvēju Latvijas hokeja izlasi pie Brīvības pieminekļa
Tūkstošiem hokeja līdzjutēju sveic bronzas medaļu ieguvēju Latvijas hokeja izlasi pie Brīvības pieminekļa Foto: Juris Lisovs/TVNET

Mobilā sakaru tīkla noslodze Brīvības pieminekļa apkārtnē, sagaidot Latvijas hokeja izlasi no Pasaules čempionāta hokejā, bija lielāka nekā Jaunā gada svinību laikā, pavēstīja "Tele2" sabiedrisko attiecību vadītājs Latvijā Oskars Fīrmanis.

Video: pie Brīvības pieminekļa fani un izlase vienojas himnā

"Tā kā Brīvības pieminekļa apkārtnē bija pulcējies ļoti liels skaits hokeja izlases atbalstītāju un daudz no tiem vēlējās pieslēgties televīzijas tiešraidei, kā arī aktīvi izmantoja sociālos tīklus, lai dalītos ar emocijām, mobilā sakaru tīkls noslodze bija ļoti liela," sacīja Fīrmanis.

Arī mobilo sakaru operatora "Bite Latvija" korporatīvo un sabiedrisko attiecību vadītāja Una Ahuna-Ozola apstiprināja, ka novērota par 50% lielāka bāzes staciju noslodze Brīvības pieminekļa apkārtnē.

Vienlaikus viņa norādīja, ka "Bite Latvija" radio tīklā atvēra papildu 3G pārklājumu, lai klātesošajiem atvieglotu iespēju sazvanīties.

Pēc Ahunas-Ozolas teiktā, šobrīd situācija ir stabilizējusies.

Savukārt "Latvijas mobilā telefona" (LMT) pārstāvis Valdis Jalinskis norādīja, ka globāli sakaru traucējumi tīklā nav novēroti, bet, protams, pie Brīvības pieminekļa vērojama būtiski lielāka sakaru noslodze nekā ikdienā un citos svētkos.

"Esam palielinājuši tīkla jaudu tuvākajā apkārtnē, bet aicinām cilvēkus baudīt pozitīvās emocijas klātienē nevis telefonos," norādīja Jalinskis.

TVNET jau ziņoja, ka pirmdien bija traucēta Latvijas Televīzijas (LTV) tiešraide no Latvijas hokeja izlases sagaidīšanas no Pasaules čempionāta hokejā, un netika saņemts signāls no Brīvības pieminekļa.

LTV aģentūra LETA noskaidroja, ka tiešraide bija traucēta lielā interneta noslogojuma dēļ.

Pirmdien desmitiem tūkstošu cilvēku pie Brīvības pieminekļa Rīgā sagaidīja Latvijas hokeja izlasi, kas pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļas.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 3

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu