S, 23.09.2023.

LTRK komentē Saeimas lēmumu pasludināt pirmdienu par svētku dienu

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: Evija Trifanova/LETA

Pirmdien pietiekami svētki būtu arī bez svētku dienas noteikšanas, pauda Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK), komentējot Saeimas lēmumu pasludināt pirmdienu par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām pasaules čempionātā.

LTRK norāda, ka uzņēmēji, tāpat kā visa Latvijas sabiedrība, ir sajūsmā par Latvijas hokeja izlases vēsturisko panākumu, taču lēmums vienai daļai Latvijas sabiedrības mazināja svētku sajūtu, jo nāca gan ar papildu neplānotām izmaksām, gan arī ar nepieciešamību naktī no svētdienas uz pirmdienu nodarboties ar šī lēmuma saimnieciski administratīvo pusi.

Starp apgrūtinājumiem LTRK uzskaitīja dubulto samaksu par darbu svētku dienā, jo ne visi uzņēmumi var pārtraukt ražošanas un pakalpojumu ciklu, kā arī darbinieku aizvietošanu, jo skolu un bērnudārzu slēgšanas dēļ ne visi darbinieki varēja ierasties darba vietā.

LTRK aicina mācīties no hokeja izlases, kura uzvaras ir kaldinājusi labā organizācijā un smagā darbā, nevis atpūtā vai svētkos.

Jau vēstīts, ka pirmdien desmitiem tūkstošu cilvēku pie Brīvības pieminekļa Rīgā sagaida Latvijas hokeja izlasi, kas pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļas.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu