O, 26.09.2023.

"Glābēja Maska" vadībā "Twitter" zaudējis lielāko daļu savas vērtības

TVNET | FINANCENET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 3
Foto: AFP / Scanpix

Kompānija “Twitter” pieredz finansiālas grūtības, kas saasinājušās pēc Maska kļūšanas par tās īpašnieku. Jāatgādina, ka Masks par “Twitter” samaksāja 44 miljardus dolāru, taču tagad uzņēmuma vērtība ir trīs reizes mazāka, vēsta “Bloomberg”.

Šādus datus sniedzis “Twitter” ārējais investors – kompānija “Fidelity”, kas nesen samazināja savas daļas vērtību kompānijā “Twitter”.

“Nav skaidrs, kā “Fidelity” veica aprēķinus. Iespējams, ka “Fidelity” gūst kādu ierobežotas pieejamības informāciju no “Twitter”,” norāda “Bloomberg”.

Aģentūra vēsta, ka “Twitter” ar finansiālām grūtībām saskaras kopš tā brīža, kad Masks kļuva par kompānijas īpašnieku. Martā Masks pats atzina, ka pastāv problēmas ar satura moderāciju, kā rezultātā kompānija zaudēja 50% ieņēmumu no reklāmas. Mēģinājumi kompensēt šos zaudējumus, maksas pakalpojuma “Twitter Blue” ieviešana nav vainagojusies panākumiem.

“Bloomberg” piebilst, ka marta beigās mazāk nekā 1% lietotāju bija kļuvuši par “Twitter Blue” abonentiem.

Iepriekš vēstīts, ka “Twitter” varētu aizliegt Eiropas Savienībā, ja kompānija atteiksies pielāgoties Eiropas Savienības regulām, kas paredzētas cīņai pret dezinformāciju. Tāpat iepriekš Masks vairākkārt uzsvēra, ka “ieradās glābt “Twitter” no finansiāla kraha”.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 3

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu