Pk, 22.09.2023.

Pirmdien tirdzniecībā būs pieejami vairāki tūkstoši biļešu uz Dziesmu un deju svētkiem

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

No pirmdienas, 12.jūnija, plkst.10 publiskajā tirdzniecībā nonāks iepriekšējā rezervācijā neizpirktās biļetes uz Dziesmu un deju svētku pasākumiem, informē Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāve Linda Ertmane.

Biļetes būs pieejamas uz koru lielkoncertu "Tīrums. Dziesmas ceļš" un tā ģenerālmēģinājumu, uz noslēguma koncertu "Kopā Augšup" un tā ģenerālmēģinājumu - teju 2000 biļešu, uz deju lieluzvedumu "Mūžīgais dzinējs" - vairāk kā 1000 biļešu, deju lielkoncertu "Balts" - vairāk kā 700 biļešu uz katru koncertu, un citiem pasākumiem.

Vienā pirkuma reizē uz vienu pasākumu varēs iegādāties ne vairāk kā četras biļetes. Kopīgais vienā pirkumā nopērkamo biļešu skaits - 20. Biļešu tirdzniecību nodrošina "Biļešu paradīze".

No 12.jūnija ikvienam interesentam būs iespēja iegādāties biļetes arī uz tautas lietišķās mākslas izstādi "Mēs", kas no 1.jūlija līdz 30.jūlijam būs skatāma Sporta ielā 2. Ieejas biļeti iegādāties varēs arī pie ieejas izstādē. Svētku dalībniekiem izstādi būs iespējams apmeklēt bez maksas.

No 12.jūnija gan internetā, gan kasēs būs iespējams arī izņemt XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku bezmaksas pasākumu, kas notiek slēgtās telpās, ieejas kartes. Interesentiem tiek piedāvāta iespēja bez maksas apmeklēt deju kolektīvu finālkonkursu sestdien, 17.jūnijā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā - ne vairāk kā divas ieejas kartes personai, senioru kolektīvu koncertu "Klusums reiz par tautu tapa" 3.jūlijā "Rīgas cirkā, amatierteātru izrādes M.Čehova Rīgas krievu teātrī 6.jūlijā un 7.jūlijā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais