Foto ⟩ Ventspilī atklāta Baltijā lielākā rodeļu trase

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 2
Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 10. jūnijā, plkst.11.00 svinīgā pasākumā Ventspils Piedzīvojumu parkā tika atklāta Baltijā lielākā rodeļu trase - Ventspils rodelis, informē SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils” Sporta un mārketinga daļa.

Trases atklāšanas brīdis tika atzīmēts ar krāsainu dūmu strūklu šovu. Atklāšanas pasākumā jauno rodeli iemēģināja arī Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš un viņa vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs, kā arī trases būvētāji un projektētāji. Pasākuma apmeklētājus izklaidēja muzikālā grupa “Laika upe” un cirka mākslinieki.

Kopējais rodeļu trases garums ir 800 m, bet nobrauciens ir vairāk kā puskilomertu, t.i. 580 m garš. Rodeļa kamanas var sasniegt maksimālo ātrumu 40 km/h, bet aptuveni 25 metru augstumā no zemes līmeņa rodeļu trase veido divas 360 grādu virāžas.

Rodeļa izbraucienā devās arī pieaugušie kopā ar bērniem, jo kamanas ir divvietīgas. Tās ir aprīkotas ar viedo elektronisko bremzēšanas sistēmu un elektriskajām bremzēm. Trase darbosies visu gadu. Informācija par jauno rodeli atrodama www.piedzivojumuparks.lv .

Pakalpojumu cenas: bērnam vecumā no 3 līdz 7 gadiem nobrauciens tikai kopā ar pilngadīgu personu - bez maksas, jauniešiem vecumā no 8 - 17 gadiem viena nobrauciena cena ir 3 eiro, bet pieaugušajiem viena nobrauciena cena ir 5 eiro.

Rodeļu trases būvniecība Piedzīvojumu parkā uz slēpošanas kalna “Lemberga hūte” nogāzes tika uzsākta 2022. gada 1. jūlijā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 2

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais