O, 26.09.2023.

DUS tīkli īsteno unikālas akcijas; degvielas cena tiks samazināta par 15 centiem litrā

TVNET | FINANCENET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 19
Foto: Unsplash

Ceturtdien degvielas uzpildes staciju tīkli "Circle K", "Virši", "Neste" un "Viada" izsludinājušas akcijas, kā rezultātā konkrētos laika nogriežņos būs iespējams saņemt 15 centu litrā atlaidi. 

Ceturtdien, 31. augustā, no plkst. 14.00 līdz 17.00 "Circle K Latvia" visās degvielas uzpildes stacijās samazinās degvielas cenu par 15 centiem litrā. Akcija ir daļa no uzņēmuma starptautiskās iniciatīvas “Circle K Day” (“Circle K Diena”), kas pirmo reizi norisinās vairāk nekā 1600 degvielas uzpildes stacijās visā pasaulē. Arī degvielas uzpildes staciju tīkls "Virši" paziņojis, ka ceturtdien no plkst. 8-17 degvielas cena būs samazināta.

Tā kā ekonomiku joprojām ietekmē inflācija un augstās procentu likmes, "Circle K" organizē ierobežota laika akciju kā dāvanu ikvienam auto un moto braucējam, lai kaut nedaudz samazinātu degvielas tēriņus.

Kampaņas laikā degvielas cena tiks pazemināta par 15 centiem litrā no standarta cenas degvielas uzpildes stacijā. Gala cena (ņemot vērā minēto atlaidi) būs norādīta uz degvielas sūkņa un cenu pilona.

"Circle K EXTRA" lojalitātes programmas dalībnieki, reģistrējot EXTRA kontam piesaistītu karti, akcijas laikā papildus varēs saņemt attiecīgā EXTRA līmeņa atlaidi: 1. līmenis – 3 centi/litrā, 2. līmenis – 4 centi/litrā, 3. līmenis – 6 centi/litrā.

"Circle K" aicina izmantot kādu no bezskaidras naudas norēķiniem, jo, pildot degvielu akcijas laikā, jārēķinās ar ilgāku uzgaidīšanas laiku. Laika taupības nolūkos uzņēmums aicina par degvielu norēķināties uzreiz pie sūkņa, izmantot mobilo maksājumu vai apmaksu ar auto numura zīmi, kas tagad pieejama "Circle K" mobilajā lietotnē.

Maksimālais uzpildāmās degvielas apjoms vienam auto ir 100 litri.

Tikmēr "Virši" norāda, ka ceturtdien no plkst 8.00-17.00 degvielas cena visā "Viršu" tīklā būs samazināta par 8c/l. Lejupielādējot VIRŠI mobilo lietotni, būs iespējams saņemt papildu -7c/l atlaidi un kafiju bez maksas.

Savukārt "Neste" ziņo, ka ceturtdien no 12:00-24:00 degvielas cena "Neste DUS" tīklā samazināta par 12 c/l. Ar "Neste privātkarti" kopējais ieguvums būs 15 centi/l. Atlaide spēkā arī norēķinoties ar "Neste" mobilajā aplikācijā pievienotu "Neste privātkarti".

Arī uzpildes tīkls "Viada Latvija" ziņo, ka no plkst 14:00 līdz 17:00 "Viada" degvielas uzpildes stacijās -15 c/l atlaide visai degvielai ar "Viada Plus" karti vai "Viada Latvija" lietotni.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 19

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu