Izsola divus "Latvijas dzelzceļa" nekustamos īpašumus

TVNET/LETA
Īpašums Mihoelsa ielā 48, Daugavpilī.
Īpašums Mihoelsa ielā 48, Daugavpilī. Foto: Google Maps

No šodienas plkst. 13 sākas "Latvijas dzelzceļa" elektroniskā izsole, kurā uzņēmums pārdos divus nekustamos īpašumus, liecina uzņēmuma paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Nekustamo īpašumu Krustpils ielā 5A, Jēkabpilī, LDz pārdos ar izsoles sākumcenu 10 284 eiro. Īpašums sastāv no sliežu ceļa meistaru mājas.

Savukārt nekustamo īpašumu Mihoelsa ielā 48, Daugavpilī, LDz izsolīs atkārtoti ar izsoles sākumcenu 287 265 eiro. Tas sastāv no administratīvās ēkas un ar ēku saistītās inženierbūves - pazemes ūdensvada un pašteces sadzīves kanalizācijas vada, zemes vienības, kā arī kustamās mantas - 13 gaisa kondicionētājiem.

Izsole par šiem diviem nekustamajiem īpašumiem sāksies šodien plkst.13 un noslēgsies 17.maijā plkst.13.

Vienlaikus LDz plāno izsolīt vēl piecus nekustamos īpašumus, kuriem varēs pieteikties no piektdienas, 19.aprīļa.

Plānots izsolīt nekustamo īpašumu Pasta ielā 56, K-1, K-7, K-8, un K-9, Jelgavā. Izsoles sākumcena ir 50 906 eiro. Īpašums sastāv no katlu mājas ar inženierkomunikācijām, angāra noliktavas ēkas, galdniecības ceha ēkas ar inženierkomunikācijām un betona ceha ēkas.

Nekustamo īpašumu Torņa ielā 11, Rēzeknē, LDz plāno pārdot ar izsoles sākumcenu 42 959 eiro. Īpašums sastāv no dzelzceļa policijas administratīvās ēkas un garāžas.

Nekustamo īpašumu "Ozolsala 3", Jēkabpils novadā, plānots izsolīt ar sākumcenu 3971 eiro. Īpašums sastāv no dzelzceļa stacijas "Ozolsala 3" un inženierbūves - cauruļakas.

Savukārt Madonas novada Mārcienas pagastā atkārtoti paredzēts izsolīt nekustamo īpašumu Stacijas ielā 2, Mārcienā. Izsoles sākumcena ir 4625 eiro, īpašums sastāv no stacijas ēkas un šķūņa.

LDz pārdos arī īpašumu "Pīlādži"-5, Dorupē, Jelgavas novadā, ar izsoles sākumcenu 19 335 eiro, kas sastāv no dzīvokļa, kas ir kopīpašuma domājamā daļa no būves.

Pieteikšanās pieciem nekustamajiem īpašumiem sāksies 19.aprīlī plkst.13 un noslēgsies 20.maijā plkst.13.

LETA jau ziņoja, ka LDz koncerna apgrozījums pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, bija 263,529 miljoni eiro, kas ir par 3,4% vairāk nekā 2022.gadā, taču koncerns cieta 3,231 miljona eiro zaudējumus.

LDz ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī "LatRailNet", kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, "LDz Cargo", kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums "LDz ritošā sastāva serviss", apsardzes uzņēmums "LDz apsardze", loģistikas uzņēmums "LDz loģistika".

Svarīgākais
Uz augšu