Foto Velsas princese ir atgriezusies! Ketrīna pēc ilga laika parādās publiski (1)

Egoiste
Foto: Reuters/ScanPix/afp/ap

Jau ziņojām, ka vakar Velsas princese sniedza publisku paziņojumu, ka jūtas labi, tāpēc karaļa Čārlza III dzimšanas dienas svinībās piedalīsies. "Trooping the Color" ir viņas pirmā publiskā parādīšanās pēc vēža diagnosticēšanas. 

Kā jau ierasts, karaļa Čārlza III dzimšanas dienai par godu Londonā norisinājās svinīgā parāde, ko klātienē vēroja simtiem cilvēku. Princis Viljams parādē devās tradicionālajā uniformā un zirga mugurā, bet Velsas princese kopā ar saviem trim bērniem - princi Džordžu, princesi Šarloti un princi Luisu pa galveno parādes ceļu "The Mall" brauca karietē. Protams, šo karieti pavadīja īpašas skatītāju gaviles un aplausi. 

Foto: Reuters/ScanPix/afp/ap
Foto: Reuters/ScanPix/afp/ap

Ketrīna bija smaidīga un starojoša, un šķita, ka viņa patiešām izbauda pasākumu. "Trooping the Color" ir viņas pirmā publiskā parādīšanās pēc vēža diagnosticēšanas un fakta publiskās paziņošanas tautai. "Es labprāt šajā nedēļas nogalē kopā ar ģimeni piedalīšos karaļa dzimšanas dienas parādē un ceru arī pievienoties dažām publiskām aktivitātēm vasarā," personīgajā paziņojumā izteicās princese. 

Foto: Reuters/ScanPix/afp/ap
Foto: Reuters/ScanPix/afp/ap
Foto: Reuters/ScanPix/afp/ap
Foto: Reuters/ScanPix/afp/ap
Foto: Reuters/ScanPix/afp/ap

Atgādinām, ka savu paziņojumu princese iesāk ar milzīgu pateicību par ikviena atbalstu un laba vēlējumiem viņas veseļošanās procesā.

"Tas patiešām man un Viljamam dod spēku iet cauri grūtajam laikam," izsakās princese.

"Man ir labs progress, bet ikviens, kas iziet ķīmijterapiju, zina, ka ir labās un sliktās dienas. Sliktajās dienās tu jūties vājš, noguris un tev ir jāļauj ķermenim atpūsties. Bet labajās dienās, kad jūties spēcīgāks, tu vēlies izmantot maksimāli šo labo pašsajūtu," emocijās dalās princese.

Ketrīna piebilst, ka ārstēšana turpināsies vēl vairākus mēnešus. "Es vēl neesmu ārā no meža," paziņojumā saka princese, ar to domājot, ka viņa vēl nav pavisam vesela.

"Dienās, kad jūtos pietiekami labi, man ir prieks iesaistīties bērnu skolas dzīvē, nodoties lietām, kas dod enerģiju un iedvesmo, kā arī nedaudz pastrādāt no mājām," savā personīgajā dzīvē dalās Ketrīna.

Ziņojuma nobeigumā Keita saka: "Es mācos būt pacietīga, īpaši par nenoteiktību. Pieņemt katru dienu, kāda tā ir, ieklausīties savā ķermenī un ļaut tam izmantot šo tik ļoti vajadzīgo laiku, lai atveseļotos."

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!