Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
B
bernudarzs
1 jūnijā, 21:06
ko jus te murgojat tadas nejedzibas sai valsti smieties vai raudat karoce vaig minimalo atrumu 60km stunda un 70 80 kilometra zimes salikt vietas kur var braukt , jo lenaka masinu plusma jo valsts ekanomikaproporcionali nes lielakus zaudejumus,tas sen zinama aksioma ,riga neizbraucama tik daudz gajeju pareju un luksaforu,kautvai varetu uztaisit zalas joslas ,lai nebutu pie katra luksafora jastav, un gajeju pareju vieta uztaisit apagszemes tunelus un likvidet to stulbumu vienvirziena ielas riga un vel to mulkibu ka nav kreisie pagriezieni un kas to daris pa velti te dzeseju muti Lukstins un citi pratvederi sacakarejusi to transport kustibu galigi vel plus tie radari neviena valsti tik nagla neapkas savu tautu jo tur ir kautkada bijiba bet te jau gimenes uznemumi smagam masinam kadi ierobezojumi pa rigu bernudarzs
Q
qwerty
29 maijā, 05:05
Es esmu par Fotoradariem, tikai tad ja tos nesleps un 150m pirms fotoradara ir bridinajuma zimes, un veel buutu baigi labi ja buutu 50 + 15km/h, nevis 50 +5 km/h Tas ka Interneta ir uzraxtitas adreses, tas neko daudz nenozime! Vajag pazinot publiski, lai visi redz un dzird!!! Fotoradari ir vajadzigi, tikai tos vajag pareizi izmantot, nevis nodarboties ar spekulaciju!!!
A
Andis
29 maijā, 04:05
Budžetā deficits,vajag lāpīt ar sodanaudām.Radari atkal tiks slēpti,lai gūtu naudu.
T
trakais bembists
28 maijā, 22:05
Baigie mērgļi. Publicējuši nevis interaktīvo karti, bet gan parastu sarakstu :D Ei nu tagad mēri, kur tieši būs, psc.
.
...
28 maijā, 22:05
Ahahahaaaaa, ne no smieties! :D Ja nemaldos, tad teica, ka tie radari esot jau gana veci nolietoti un nekam neder, bet tagad jau cita dziesma, heh... Varbūtība, ka uzrausies uz vienu no 4 radariem visā Latvijā ir tik pat niecīga, kā adatu siena kaudzē atrast.
A
aivarrs
28 maijā, 21:05
Kas līdz šim steidzās, steigsies mazliet lēnāk...; neko nevar darīt, ja tādi nepatīk, taču satiksmes drošības apsvērumu dēļ nāksies VISIEM paciesties. Radari sevi attaisnos; arī valsts kasei tie ir lieliski ienākumi.
K
Kasinsh
28 maijā, 21:05
Nepatīkami, bet pārdzīvosim! Gribēsies paskriet - maksāsim! Vai arī brauksim uz Viļņu, kur autobānis ;)
A
Asprātis
28 maijā, 20:05
Sen jau runāja par progresīvo nodokļu ieviešanu.. beidzot sāk īstenot - ja jau bagāts un var lidot (+degvielu vairāk kurināt), tad kāda bēda tos dažus desmitus EUR nedēļā samaksāt par šādu ekstru? Varēja vispār abonementus iedot lidotājiem - ātri un ērti uz gadu paņem +20 km/h abonementu par kādiem 500 Eur un visu gadu lido droši... Budžets pildās un visi laimīgi..
N
nu tūdali ???
28 maijā, 19:05
protestēsiet ? nē taču . auni un mīkstie . uzdziediet kaut ko jampampji.
Druvis Avotins
28 maijā, 19:05
nu ok- SODIET MANI/ man patik braukt atri un droshi
A
Aa
28 maijā, 19:05
tagad būs jābrauc demonstratīvi - kājas uz paneļa uzlikušam! raustīsies visi no katras ēnas ceļmalā.... ]p=is[ec!!!! atkal bardaks sāksies uz ceļiem.... kad tos radaristus p/e;d...arad.. likvidēs??
A
Aa
28 maijā, 19:05
albert tu ir d/a'u\nis! dies dos, ka tu pat pie tiem ceļa stabiem atsitīsies...
P
pummer
28 maijā, 19:05
Viss jau buutu labi ,ja par satiksmi domaatu ,,,,profesionaali,,,kass daudz ,piedziivojusi,redzeejusi,un izprot siis valsts satiksmes infrastruktuuru,,,,nevis ,,,BANAANI,,,kas tikai sanem naudu,,,,,un cel sevi sauliitee.............................
H
ha
28 maijā, 19:05
Kasē nauda sāk aptrūkties?
R
Reālists
28 maijā, 18:05
Ko var cepties par katru sūdu? Tūlīt maksāsiet dārgāk gan par dzeramo, gan izčurāto ūdeni, elektrību, gāzi un vispār par to, ka jums ļauts dzīvot šai Brīnumzemē! Ceriet uz Augšāmcelšanos pēc nāves un labi būs! Kas jūsos te klausās (lasās?) - vai tie, kuru algas pāsniedz 6000 EUR mēnesī, kuri nesaprot ko nozīmē uzturēt ģimeni latvijā??? Maksājiet! Viņā saulē labāk būs!
A
Alberts
28 maijā, 16:05
Atkal varēs lūrēt vairāk uz spidometru nekā uz ceļu! *** Nevajadzēs vairāk lūrēt uz spidometru - kad tādus kā Tu sodīs par eiro 500 - 800, ātrumu +/- 2 km/st. noteiksi pēc ceļmalas kilometru stabiem, nevajadzēs nekāda spidometra ! Ja nespēsi .... Nu, ne visiem dievs devis spējas braukt ar mašīnu ! Bet vispār : gribi kompensēt sava krāniņa izmērus ar bezjēdzīgi ātru braukšanu - maksā !
A
ap
28 maijā, 16:05
kapee nevar ieviest diferenceetos sodus - cik ātribrauc+cik daudz tev naudas=tik arī maksā!!!
P
pff
28 maijā, 15:05
Teikšu tā, pie velna šo valst! Man tiešām ir noriebies!!! Tā arī pasakiet, cienijamā tauta- nauda ir beigusies un mēs kāsīsim vairāk un vairāk, līdz palikuši Latvijā būs tikai tie, kuri ir ļoti bagāti vai muļķi. Valsts- vadītāji tev maksā 2x vienu un to pašu nodokli "Transportlīdzekļa eksplotācijas nodoklis" un "degvielas akcīzes nodoklis"- sataisi beidzot ceļus un sāc beidzot rūpēties par saviem iedzīvotājiem, nevis vienk. drāzt mūs. Visu cieņu tieši un atklāti.
G
guncik
28 maijā, 15:05
Varbūt beidzot vajadzētu apzināt vietas, kur var uzstādīt zīmes 40, 60, 80 vai 100 km/h? Vai arī man vienam liekas, ka Latvijā praktiski tiek izmantotas tikai 30, 50 un 70, it sevišķi Rīgā un tās apkārtnē.
M
Mongolis
28 maijā, 15:05
Nu jūs runātāji, ieklausaties- +20? Tad kam tā zīme 90km/h? Tad liekam 110! Uzliksim 110- atkal kādam vajadzēs +20. Un cik tālu? Ja reiz zīme un atļautais ir noteikts, tad jāievēro un kāpēc neviens neieminas -20 vai 10? Dažās vietās pat bīstami uz 40 km/h braukt, bet citur protams, var ar 105(tas ir "vidējais" reālais :) ). Un tieši tur, kur varētu 105 un + tiek nolikts radars..... Absurds abās pusēs- vieni grib iekasēt, otri- šmaukties.
S
Super!
28 maijā, 15:05
Varēšu atkal maksāt 10 Ls par radaru, kas novietots uzreiz aiz ieskriešanās joslas.
E
evs
28 maijā, 15:05
vai soda naudas palielināšana jau apstiprināta,ka kases automātus izliks? :D
Māris Vīdušs
28 maijā, 15:05
Viens radars, vai divi, kaut vai simts. Jautājums ir par drošību, kad Vitronik salika un reizēm ķēra uz plus 2, tad tas nu nekādi neuzlaboja satiksmi it sevišķi vietās ar ceļa zīmēm jo visi satraucās vai tik nav par daudz un vairāk skatījās spidometrā un nevis uz ceļa. Vai arī tos posmus pat brauca pa 20km/h lēnāk par atļauto un tas vēl vairāk rada tur bīstamību. Reāli jau nejau ātrums teiksim uz šosejām pie tām gājēju pārejām būtu jāsamazina un avārijas jau tur ne jau tie kas savu laik uz 90 tur brauca, bet gan uz 120+ joņoja, bet to lidotāju dēļ tagad tur ir zīme 70. Protams ka ir tur jābrauc uzmanīgāk un tamdēļ arī tāda zīme, bet faktiski jābrauc ar tādu ātrumu lai varētu mierīgi apstāties un palaist gājēju. Un kāds ir tas ātrums? 50? 70? 90? Vai tik tas nav atkarīgs no klaburkastes ar kuru brauc, no laika apstākļiem, no paša pašsajūtas? Takā ja visi brauktu ņemot šos punktsu vērā, tad nekādi ierobežojumi vispār nebūtu nepieciešami. Brauc tā lai spētu izvairīties un miers. Takā tas braukšanas ātrums ir tikai kaut kāds vidējais aritmētiskais un izsīsts tīri no pirksta un nevis ņemta drošība vērā. Tā pat ja brauks ar Kamazu, tad arī 70 būs par daudz, bet kādam Ferari tai posmā lai apstātos arī no 110 nebūtu nekādas problēmas. Takā pārspīlēt par to ātruma pārsniegumu nav pamata. Protams ka ātrums ir jāsamazina un līdz šim teiksim tādās vietās pietika samazināt ātrumu līdz tādām kāds bija pirms šī ierobežojuma nu un varbūt nedaudz lēnāk un uzmanīgāk jāizbrauc un drošību tas cēla lielāku nekā ja tagad būs speciāli jāsamazina ātrums līdz tieši 69 un nedod dievs kaut nedaudz ātrāk. Tad kur te ir drošība un kurš apgalvos ka 71 jau būs pārkāpums? Kas to robežu ir noteicis? Avārijas tais vietās izraisīja nevis tie kas nedaudz "pārkāpa" bet tie kas tur lidot izlido cauri un pat nedomājot par sekām. Takā varu tik uzdot jautājumu, vai mums vajag drošību, vai precīzu ātruma ievērošanu?
G
goga
28 maijā, 15:05
Radaru epopejai nav nekāda sakara ar drošību. Ievērojot CSN Tu apzodz valsti.
M
Minka
28 maijā, 14:05
Vajadzētu sodīt arī tos pamuļķus, kas brauc nepamatoti lēni, jo viņi izraisa vēl vairāk avārijas situāciju, kad citi mēģina tikt garām.
H
harmenss
28 maijā, 14:05
4 shovasar + 20 saakot, fikseetaas adresees, ar rudeni, tieshaam, nav nemaz tik traki, pat zemajiem lidotaajiem...
G
guncik
28 maijā, 13:05
Manuprāt, fotoradariem atkarībā no uzstādīšanas veida būtu jābūt arī dažādām pielaidēm vai tolerancēm. Ja stacionārajam radaram ar iepriekš uzstādītu zīmi tie varētu būt 10 km/h, tad pārvietojamajam (slēptajam) radaram 20km/h apdzīvotā vietā, 30 km/h ārpus apdzīvotas vietas. Turklāt slēptos radarus varētu izvietot bez jebkādām kartēm un maskēt visiem iespējamajiem līdzekļiem, lai izķertu nevis tos, kas nav drudžaini skatījušies spidometrā, bet tos, kas rupji un bezkaunīgi pārkāpj noteikumus.
J
JānisII - Jānis
28 maijā, 13:05
Pilnīgi piekrītu Jāņa viedoklim. Ja gribi baigi skriet - maksā! Un neesi tāds nabags- maksā pilnu summu valsts budžetā nevis centies kaut ko iegrūst policistam pa kluso! Un nav ko satraukties...
B
besī
28 maijā, 13:05
mani besī visa šī demogoģija: ievēro noteikumus ātrumam un viss būs labi. Tajās pašās visur slavinātajās ES valstīs, ziemeļvalstīs utml., brauc ātrāk, nu un? Neviens nepukst par radariem, jo tie ir stacionāri, visos tomītomī fiksēti un viss ok: brauc +/- 20/30 un pie radariem sabremzē, visi zin kur tie ir un visi tos cenšas ievērot. Nu gadās šaizīte, nu samaksā nenormālu sodu un brauc tālāk. Mums ir tā problēma, ka radari izvietoti tiek peļņas gūšanai, tad lai arī CP to atzīst, nevis te deklarē kaut ko nistiski stulbu: sak, tie ir drošībai. Nu muļķības. Tā arī pasakiet: Mēs radarus liekam, lai gūtu peļņu, bet neliekam melnajos punktos, paaugstinātas bīstamības vietās, jo tas mums nav izdevīgi. Nu nav ko liekuļot, lai saka kā ir.
Š
šoferis
28 maijā, 13:05
Kad lika ieprikšējos radarus bija tāds Zivtiņš ,kas aģitēja ,ka viss pareizi labi,kur tagad palicis? Vai tagad ceļu policistiem noņems radarus?
P
pilsonis
28 maijā, 13:05
KNABAM jāpēta ,kam šoreiz otkats,pāgājušo reiz neatrada.
J
jj
28 maijā, 13:05
vsjo, ar rītdienu sēžu mājās...:)
Gaidis_Kukulis
28 maijā, 13:05
Ko jūs mīžat karstu. Visām tām entajām ierīcēm pievienojas 4 radari. Jopcik. Strebj karstu kur nevajag
J
Jānis
28 maijā, 12:05
Vienkārši vajag braukt ar atļauto ātrumu un tad nevajadzēs izplūst emocionālos izteikumos par naudas kāsējiem, neģēļiem un vēl visādos sliktos vārdos par fotoradaru uzstādītājiem. Vadītāji, kuri brauc normāli neuztraucas par radariem. Pareizi jau komentāros norādīts, ka uz mūsu ceļiem parādījušies lidotāji. Piemēram posmā Ogre-Rīga, no rītiem normāls braukšanas ātrums ir 120 km/h-140 km/h. Tāpēc vien ir jāuzstāda radari ne tikai melnajos punktos, bet arī citos "ātrumposmos". Par radariem jau satraucas tikai tie, kuri regulāri pārkāpj noteikumus, tēlojot nežēlīgākos braucējus, kā minimums F-1 pilotu līmenī, bet tikai tad, kad viņus aptur policija par ātruma pārsniegšanu, tad viņi nevis lepni pasaka, jā pārsniedzu, jo lūk man ir lepns un ātrs autiņš, bet tā vietā sāk nožēlojami taisnoties, bez maz vai šņukstēt, ka lūk steidzies, jo bijusi liela nepieciešamība to darīt, lai pildītu nez kādus tur svarīgus uzdevumus. Tas izklausās tik nožēlojami, kad cilvēks, kurš var atļauties braukt ar dārgu auto sāk kā bērns taisnoties 20 EUR dēļ. Vajag atcerēties, ka noteikumus jau var pārkāpt, bet tikai tas jau ir maksas pakalpojums. Ja gribi ātri braukt, tad esi tik laipns un maksā. Un tāpēc nevajag nepamatoti apvainot to uzstādītājus.
A
Alberts
28 maijā, 12:05
Atkal varēs lūrēt vairāk uz spidometru nekā uz ceļu! *** Nevajadzēs vairāk lūrēt uz spidometru - kad tādus kā Tu sodīs par eiro 500 - 800, ātrumu +/- 2 km/st. noteiksi pēc ceļmalas kilometru stabiem, nevajadzēs nekāda spidometra ! Ja nespēsi .... Nu, ne visiem dievs devis spējas braukt ar mašīnu ! Bet vispār : gribi kompensēt sava krāniņa izmērus ar bezjēdzīgi ātru braukšanu - maksā !
M
Mjā
28 maijā, 12:05
Vietas kur būs radari - http://www.vp.gov.lv/?id=739&said=739 Melnie punkti kuros notiek avārijas - http://www.sam.gov.lv/images/modules/items/PDF/item_4491_MelniePunkti_2012.pdf Vietas nesakrīt, kādi secinājumi?
J
janicc
28 maijā, 12:05
mjā - šito palasot sāk bail palikt uz ceļa rādīties likumu zinātāji - kur satiksmes noteikumos ir teikts, ka pa štrāsi obligāti ir jābrauc ar maksimāli atļauto?
M
Marko
28 maijā, 12:05
Beidzot, sen jau bija laiks! Citādi uz ceļiem visi izlaidušies - lidotāji!
gigabaits123
28 maijā, 11:05
cerams ka ar viņiem izdarīsies kā iepriekš, jo kamēr tie radari netiks likti melnajos punktos un netiks liktas zīmes pirms viņiem, tikmēr jēgas no tā nebūs, vismaz no drošības viedokļa, budžetam gan kāda nauda nāks..........
K
khm
28 maijā, 11:05
Tā, ES dalībvalstu? Tad es ar citas valsts numuriem, piemēram Norgu, varēšu braukt kā traks? :) Tā taču nav ES dalībvalsts.
R
Rats
28 maijā, 11:05
Aptīrīšana atsākas no jauna, -Urrāa!!!
J
janicc
28 maijā, 11:05
man nav iebildumu pret fotoradariem un gan jau ka sadzīvošu arī ar tādiem fotoradariem, kas ir izvietoti naudas pelnīšanai vienkārši braucu ne ātrāk kā atļautais ātrums bez nekādiem +10 vai +20. un gribu arī turpmāk braukt mierīgi, bez stresa un neraustīties no katra ceļu policista vai kastes ceļmalā. bet par fotoradariem man ir viens būtisks jautājums - kad beidzot ar likumu tiks noteikts tas pārkāpuma līmenis pie kura viņi nostrādās. par šito te ilgi un diski diskutēja un ņēmās. un varianti tak bija no 0 līdz +20. bet no CP es neko precīzāku kā tekstu ka šis nostrādāšanas slieksnis ir maināms un tiks mainīts pēc nepieciešamības neesmu dzirdējis. tātad - tīri teorētiski pastāv iespēja ka es varu nopelnīt sodu, ja pa šoseju braucu uz 91 km/h. savukārt pie 90 noturēt to ātrumu un kādā brīdī neuzraut līdz 95 tehniski nav iespējams, + vēl spidometra kļūda u.t.t. un galvenais - negribu stresot vai maksāt sodus. tā kā - sorry, lidotāji, bet es turēšu uz spidometra 85. tad tas reālais +/- 5 km/h, kas satiksmē ir neizbēgams, vienalga neiedos tam radaram vairāk par 90. kamēr šis nostrādāšanas slie
A
andza
28 maijā, 11:05
Viss ir loģiski- noteikumi ir jāievēro. negribi ievērot- maksā!
D
Donald Draper
28 maijā, 11:05
Beidzot idioti sāks skatīties uz spidometriem. Prieks par šo ziņu - debiloīdi pie stūrēm ir jāsavalda!
P
Prātīgais
28 maijā, 11:05
Ja par 60/100 tāpat nesodīs, tad ko uztraukties 90% autovadītāju?
K
Komentētājs
28 maijā, 11:05
Nezinu kapēc, bet man pie pāākaļaz tie foto radari
Š
Šoferis
28 maijā, 11:05
Lai sākās naudas pelnīšana! Diezgan interesantas vietas, kur radari atrodas! Nesaprotu kāpēc nav tuvumā nekādu skolu, bērnudārzu vai vienkārši paaugstinātas bīstamības objektu (lielas cilvēku plūsmas un t.t.), ja pēc būtības tiem ir jākalpo satiksmes dalībnieku un gājēju drošībai. Bet mums jau cita valsts - citi noteikumi. Bliezīsim radarus tur (atremontēti, jauni un taisni ceļa posmi), kur tos noteikti atpelnīs un dabūs vēl klāt peļņu. Un jā, visiem "svētdienas braucējiem" jau šī doma patīk, pareizi? Ko te piebilst, ja bez radariem braucām uz 75km/h ārpus pilsētas, tad tagad bliezīsim uz 65, ja nu tomēr radars? :D
Ļ
ļaunais dejotājs
28 maijā, 11:05
Policija rīt uz ceļiem atsāks izmantot fotoradarus. ============ Daudzi autovadītāji rīt uz ceļiem atsāks izmantot WAZE....
N
NuNu
28 maijā, 11:05
Kamēr tie draņķi bija novākti no ceļa īstenībā bija tik mierīga braukšana! Tagad atkal nāksies logā Waze katru reizi stutēt, lai muļķīgi uz kaut kādu h-ņu neuzrautos... Nav jau mirstamā vaina, bet apgrūtinoši. Kāpēc mēs maksājam vispār šai valstij kaut ko, un par to mums nevis palīdz bet vēl čakarē??? Nekas, nāk Jāņi, gan jau pa Jāņiem tauta pirmos "nolīgos", un pēc tam vēl, un vēl ... BURN GATSO, BURN...! :D http://www.redditmirror.cc/cache/websites/www.speedcam.co.uk_adyvb/www.speedcam.co.uk/gatso2.htm http://www.liveleak.com/view?i=b9d_1237931872
S
sūcēji
28 maijā, 11:05
Atkal varēs lūrēt vairāk uz spidometru nekā uz ceļu! Un ieraugot kasti mest pa kaucošajām- un jācer ka moči ieturēs aizmugurē distanci :D
V
vahurs
28 maijā, 11:05
Malači Valsts policija! Atbalstu fotoradaru izmantošanu!
A
alfis
28 maijā, 11:05
jo sliktāks, līkumaināks ceļš, jo samazinās varbūtība, ka tur būs radars...
D
dfg
28 maijā, 10:05
:(((((((((((((((((((
Valters Zudāns (Valča)
28 maijā, 10:05
Atkal cels stresu autovadītājiem. Atkal tie kas brauca uz 90 brauks uz 80 varbūt pat lēnāk.Un nerunāsim par tiem kam spidometrā rāda 90 ,bet dzīvē ir 80-85km/h. Atkal cilvēki bremzēs uz taisna tukša ceļa. Atkal radīs avārijas situācijas. Atkal kāsīs naudu. Nepietiek ka CSDD katru gadu zog dienas laikā naudu? Nepietiek ka ceļu praktiski vairs nav ,bet gruveši ? Nepietiek tā jau lielo spriedzi vadītājos ,nē vel uzcels citā līmenī.
O
oom_500
28 maijā, 10:05
Ar drošību te maz sakara..Noteikumus jāievēro gan,bet tagad taču visi lūrēs spidometrā un tikai satiksmi čakarēs.Aj
1
12
28 maijā, 10:05
un atkal izvietoti fotoradari tajās pašās vietās kur nekas nenotiek. Vecie vēži jaunās kulītēs.
D
dinaars
28 maijā, 10:05
maukuri!
© TVNET. Visas tiesības paturētas