Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. C

  Izpūtēji par melnu, skandu par daudz.Skati neizies.

  0
 2. Lai aizbrauc uz kādu starptautisku motoizstādi, redzēsim cik šis ''kaplis'' ekskluzīvs...

  0
 3. Labs aparāts, liels darbs ieguldīts, visu cieņu! Subjektīvi atgādina veco Singer šujmašīnu, nezin kāpēc tādas asociācijas.

  0
 4. iconTastev Navjāzin 2017. g. 17. martā 09:39

  Tik daudz lielas, uzpūstas formas, ka atkal izskatās pēc pārvietojamās tualetes.

  0
 5. Ja pa godīgo tad neko ekskluzīvu tur neredzu. Standarta glaids nokrāsots, uzlikti citi rati un pārtaisīts izpūtējs un vēl daži smukuma sīkumi pasūtīti no kataloga.

  0
 6. Zhurnaalisti gan maak no mushas ziloni uzpuust. "Latvijaa radiits". Nezinaaju, ka Harley Davidson saaka razhot Latvijaa. Es saprotu uztuuningots, bet radiits... Fantazeetaaji. Lai radiitu, vajag pashiem raami sametinaat, pashiem dizainu izstraadaat. Iesaku raksta autoram paskatiities kaut vai raidiijumu AMERICAN CHOPPER vai FAST AND LOUD. Tur cilveeki rada motociklus. Te ir tiirais tuunings.

  0
 7. iconJanis Malahovskis 2017. g. 17. martā 08:59

  Labs, jidrit vai kociņ!

  0
 8. Kādam vēl ienāca prātā pseidonīmu dizainerim izlasīt no otras puses? 😁

  0
 9. gnils riddick712017. g. 17. martā 08:51

  izlasīju, ir labs! :D

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi


Kļūsti par reportieri