iepriekšējais 1 2 3 4 5

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. J

  Cūkas gatavie.. Gatavi pēdējo salmiņu atņemt valsts iedzīvotājiem. Personīgi, esmu students, auto varu atļauties izmantot un uzturēt tikai tādēļ, ka izmantoju autogāzi, ja tai pacels cenu vāks ir... Pēdējos gados viens ārprāts notiek šajā valstī- cilvēkiem tiek uzlikti jauni slogi, netiek sakārtotas elementāras lietas lai veicinātu labklājību un tad mēs visi brīnamies, ka redz visi ir "nepatrioti" un brauc no šejienes projām. Ja gāzei kā degvielai, kas tiek izmantota auto pacels cenu, es varu derēt, ceļi tāpat nepaliks labāki un mēs tautieši neko neiegūsim... Vienkārši tiek izmantota nesen uzosta, neaizskarta vieta Latvijas tautas ķermenī, kur vēl nav piesūkusies "tautas kalpu" dēle...

  0
 2. a

  никогда не будет хорошо простому смертному,последний глаз высосут, это факт! Газ должен использоватся в 1 очередь за его экологичность,

  0
 3. k

  Lai Mārtiņš Stirāns izdrāž sevi pakaļā.

  2
 4. iconEdgars Prauliņš 2012. g. 26. augustā 17:05

  ja tirgotājo pieprasa paaukstināt akcīzes nodokli autogāzei jo samazinās bemzīna patēriņš tad labāk būtu cīnījušies par benzīna akcīzes samazināšanu.bet vieglāk tač d1rsā līst nevis patiesos kompromisus meklēt.

  2
 5. L

  Ir arī autiņi, kas darbojas uz dabas gāzi un somi aktīvi izmanto malku, tiem lielajiem jeņķu autiņiem, lai braukātu no ciema uz ciemu. Pēc degvielas tirgotāju asociācijas priekšnieķeļu vārdiem tad jāliek akcīze dabas gāzei un malkai!
  Kauna nav, runāt par secen ejošiem nodokļiem Latvijai, tāpat degviela ir dārgākā visā austrumeiropā un dažās rietumeiropas valstīs tā pat ir lētāka nekā Latvijā!

  2
 6. L

  Galvenās autogāzes priekšrocības, salīdzinot ar benzīnu, ir sekojošas:

  Ekonomiskums – autogāze ir ievērojami lētāka;
  Draudzīga dabai – autogāzei ir ievērojami mazāk kaitīgo izmešu, tas ir:

  - Ar autogāzi strādājošs dzinējs samazina ogļūdeņražu izplūdi atmosfērā par 60-70%, salīdzinot ar benzīna dzinēju, tas samazina smogu atmosfērā.*

  - Salīdzinot ar benzīnu, autogāzes dzinējs saražo par 12% mazāk oglekļa dioksīdu, par 20% mazāk smieklu gāzi un par 60% mazāk tvanu.*

  - Anti-denotācijas stabilitāte - autogāzes oktānskaitlis ir 102-104, tas izslēdz detonācijas režīmu dzinēja darbībā pie jebkuras slodzes. Šī gāzes īpašība var būt īpaši aktuāla dzinējiem ar augstu kompresijas pakāpi, kuri patērē augsta oktānskaitļa benzīnu (kurš parasti ir dārgāks). Šis pamazina arī tvana daudzumu atmosfērā.

  Tāpēc, ņemot vērā augstāk minēto, kā arī pietiekoši plašo autogāzes uzpildes staciju tīklu un vienkāršo pārbūvi, autogāze visā pasaulē kļūst par plaši pielietojamu produktu. Zīmīgi piebilst, ka pēc automašīnas pārbūves, tā kā degvielu var lietot gan benzīnu, gan autogāzi.

  Automašīnai, braucot ar autogāzi, degvielas patēriņš atkarībā no braukšanas apstākļiem palielinās par 10-15%. Braukšana ar autogāzi nenodara nekādu kaitējumu dzinēja darbībai, bet atsevišķu mezglu darbību pat uzlabo, turklāt automašīnas jaudas parametri būtiski nepasliktinās. Mazumtirdzniecībā visā pasaulē autogāze ir būtiski lētāka par benzīnu.

  5
 7. R

  vnk kropļi, it kā tā jau maz pelna.. un pats pēdējais kas viņus uztrauc ir valsts budžets :D

  2
 8. K

  Nemeklējiet ekonomisku pamatojumu zemākam akcīzes līmenim. Šis pamatojums ir nevis ekonomisks, bet gan ekoloģisks.

  1
 9. x

  paskatamies uz cenām lietuvā!
  http://www.lukoil.lt/ru/osnovnaja_stranica
  kāds grib mūs te čakarēt!
  Cena ls tur ir 0.428.............piekam tajā ir iekļauts ceļa nodoklis un akcīze!

  2
 10. iconJuris Kaitborda Instruktors 2012. g. 26. augustā 09:00

  Izskatās, ka čatisti nezin, ka auto jau gadu desmitiem var darbināt ar ar DABASGĀZI, un tas sanāk daudz lētāk, nekā ar naftas gāzi.

  2
 11. V
  Vainštains Joske Abramovičs Juris Popovs2012. g. 26. augustā 11:33

  un latvijā ir veselas 2,5 dabasgāzes uzpildes stacijas :))))
  P.S. tiem kam privātmajas ar zemspiediena gāzes pieslegumu , arī nesapriecāsies 22h pildototies....

  0
 12. K
  KillerMiller Juris Popovs2012. g. 26. augustā 13:32

  Diemžēl vair nav nevienas oficiālas dabasgāzes uzpildes stacijas Latvijā. Ja nu kādam privātai lietošanai.

  1
 13. V
  Vērotājs Juris Popovs2012. g. 26. augustā 16:04

  latvijā tas nemaz nav lēti! (piedevām nav staciju)

  0
 14. N

  Diezgan bezizeja sanāk. Gan kā privātais, gan kā komersants nevarēšu atļauties braukt tur, kur tagad. Gan ar ģimeni, gan piegādāt preci - pārdomāšu, vai man to vajag. Rezultātā bremzēsies gan mani ieņēmumi, gan tēriņi un nedomāju, ka tāds būšu vienīgais. Tas, ka braucu ar gāzi nenozīmē to, ka man tā patīk, tur ir arī negatīvi momenti, bet to, ka pašreiz nevaru atļauties nopirkt jaunāko auto, kas ēd mazāk degvielas.

  0
 15. iconGuntis Žāklis (Čaks) 2012. g. 26. augustā 04:33

  Stiranam nenak cereta pelna,sis sak trakot,piesedzoties ar valsts intresem.nebaz nu bieti ausi.tirs naftinieku lobisms.

  2
 16. Tas jau bija skaidrs, ka pagaidīs kamēr visi uzliks gāzi un pēc tam droši var celt cenas.

  2
 17. G

  Loģiski, ja cilvēks mēģina uz kaut ko ieekonomēt, tad palielina tos izdevumus. Nekas, kontrabanda nav atcelta, tad gāzi nepildīs vispār, tad pildīs tikai kreiso degvielu.

  2
 18. W

  Tos, kuri grib uzlikt nodokli, vajag izšaut! Lai vairāk tādu nesavairojas! Varētu pat to pašrocīgi izdarīt, tikai, žēl -šaujamā nav! Kāds nevar aizdot?

  6
 19. Č

  Nu ko jāsaka, sveicieni Mārtiņam Stirānam,čalis grib sabendēt visu dzīvi gāzes iekārtu uzstādītājiem.
  Cits nekas viņam nesanāks.

  1
 20. V
  Vadītājs Čuilis2012. g. 26. augustā 13:57

  Ko tas stirāns neargumentēti bāž mumsausīs Lietuvu ? Visā Eiropā . autogāze- LPG ir lētāka bijusi , ir un būs ! Jo ir jādomā arī par ekoloģiju , ne tikai Degvielas tirgoņu peļnu !!!
  Lai palasa vairāk informāciju un tad muld !

  1
 21. V

  kādēļ neviens nemin ne ciparos ne % šī brīža akcīzes apjomus? tikai emocijas, neviena fakta...

  pašās beigās pieķibināti kkādi cipari par 2018 gadu, bet kā ir šobrīd?

  kkādi ~9 sant uz litru jeb 22% no cenas...
  kā ir degvielai? ~48%

  bet vai tad gāze nav videi draudzīgā degviela, kurai arī būtu jābūt ar atvieglojumiem?

  3
 22. iesaku Latvijā nedzīvot, bet pārvākties tur, kur nav šādu de bīlu ierobežojumu.

  2
 23. maitas gabali grib vēl iekasēt!!!

  1
 24. S

  Tiko uzliku savai masinai udenraza generatoru,ir pamatiga degvielas ekonomija,jaudas pieaugums utt.var likt gan dizelim,gan benziniekam paterins ir viens litrs destileta udens uz 1000 km,degvielas ekonomija ir 20-50%,tad,kad busu kartigi notestejis so sistemu varesu piedavat to Latvijas tirgu,ceru ieklauties 300Ls ar visu uzstadisanu.No mums naftas lobiji slepj informaciju par sadam tehnologijam,kuras jau vairakus gadus ir pieejamas gan Eiropa,gan ASV.Sada iekarta ir loti interesanta ari zemniekiem,jo paredzeta ari traktoriem un smagajam masinam.Nedaudz pacietibas.

  13
 25. ritvarsr Skeptikis2012. g. 25. augustā 11:20

  Ka var ar tevi sazinaties?

  1
 26. guncik Skeptikis2012. g. 25. augustā 23:28

  Labs joks :)))

  1

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi


Kļūsti par reportieri