Aprīlī sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās

 

Aprīļa beigās uzņēmums «Vitronic Baltica» sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās, informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Gaile.


Lai līdz 20.maijam saskaņā ar līgumu tiktu uzstādīti stacionārie fotoradari, patlaban turpinās stacionāro fotoradaru atrašanās vietu būvniecības atļauju saskaņošana ar visām iesaistītajām pusēm, kā arī noslēdzošajā fāzē iegājusi stacionāro radaru izvietošanas vietu testēšana visā Latvijā, apliecināja Gaile.

Testēšanā tiekot izmantotas pārvietojamās mērierīces, identiskas tām, kas tiek izmantotas patlaban uz ceļiem ātruma kontrolei. Testi tiek veikti, lai izpētītu apvidus reljefu un citus tehniskos apstākļus.

Jau ziņots, ka «Vitronic Baltic» līdz 20.maijam jāuzstāda 110 stacionārie fotoradari.

Patlaban ir noslēgusies projekta otrā kārta, un Latvijā strādā 30 uzņēmuma piegādātie pārvietojamie fotoradari, kā arī četri policijas rīcībā esošie. Šie 34 fotoradari kopumā var tikt izvietoti aptuveni 200 vietās.

Reklāma

Seko mums Facebook lapā


Reklāma


Satiksmes informācija

  • 2015. g. 28. augustā 13:56 - RT @Rigassatiksme_: Pēc Prāta Vētras koncerta Rīgā tiks organizēti sabiedriskā transporta papildu reisi: https://t.co/0Ula6dSVYk.
  • 2015. g. 28. augustā 12:54 - RT @CSDD_LV: Maziem un lielākiem gājējiem, un visiem satiksmes dalībniekam – lai ceļš uz / no skolas ir drošs! #DrošsCeļšUzSkolu1 http://t.…
  • 2015. g. 28. augustā 12:02 - @androns paldies, aizbrauks gan no departamenta, gan LVC paziņots!

Kļūsti par reportieri