Aprīlī sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās

 

Aprīļa beigās uzņēmums «Vitronic Baltica» sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās, informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Gaile.


Lai līdz 20.maijam saskaņā ar līgumu tiktu uzstādīti stacionārie fotoradari, patlaban turpinās stacionāro fotoradaru atrašanās vietu būvniecības atļauju saskaņošana ar visām iesaistītajām pusēm, kā arī noslēdzošajā fāzē iegājusi stacionāro radaru izvietošanas vietu testēšana visā Latvijā, apliecināja Gaile.

Testēšanā tiekot izmantotas pārvietojamās mērierīces, identiskas tām, kas tiek izmantotas patlaban uz ceļiem ātruma kontrolei. Testi tiek veikti, lai izpētītu apvidus reljefu un citus tehniskos apstākļus.

Jau ziņots, ka «Vitronic Baltic» līdz 20.maijam jāuzstāda 110 stacionārie fotoradari.

Patlaban ir noslēgusies projekta otrā kārta, un Latvijā strādā 30 uzņēmuma piegādātie pārvietojamie fotoradari, kā arī četri policijas rīcībā esošie. Šie 34 fotoradari kopumā var tikt izvietoti aptuveni 200 vietās.

ReklāmaSaistītie raksti

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Kadaga, 180000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 164200 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Jūrmala, 46000 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 38 min - RT @ltvzinas: Latviju šķērso aukstā atmosfēras fronte; otrdien kļūs rudenīgi vēss: https://t.co/E0I7Tr7tgD https://t.co/vUEeQ6oswT
  • Pirms 40 min - Uz Rīgas apvedceļa pie Upesciema remontēs tiltu pār Lielo Juglu: https://t.co/AGoQqbVjsT https://t.co/e3hbWzudVA
  • Pirms 1 stundas un 14 min - @merelysimple @Mihails_S @RigasDome šī nav tikai Zemitānu pārvada problēma, bet gan visu tā laika būvēm.

Kļūsti par reportieri