Aprīlī sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās

 

Aprīļa beigās uzņēmums «Vitronic Baltica» sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās, informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Gaile.


Lai līdz 20.maijam saskaņā ar līgumu tiktu uzstādīti stacionārie fotoradari, patlaban turpinās stacionāro fotoradaru atrašanās vietu būvniecības atļauju saskaņošana ar visām iesaistītajām pusēm, kā arī noslēdzošajā fāzē iegājusi stacionāro radaru izvietošanas vietu testēšana visā Latvijā, apliecināja Gaile.

Testēšanā tiekot izmantotas pārvietojamās mērierīces, identiskas tām, kas tiek izmantotas patlaban uz ceļiem ātruma kontrolei. Testi tiek veikti, lai izpētītu apvidus reljefu un citus tehniskos apstākļus.

Jau ziņots, ka «Vitronic Baltic» līdz 20.maijam jāuzstāda 110 stacionārie fotoradari.

Patlaban ir noslēgusies projekta otrā kārta, un Latvijā strādā 30 uzņēmuma piegādātie pārvietojamie fotoradari, kā arī četri policijas rīcībā esošie. Šie 34 fotoradari kopumā var tikt izvietoti aptuveni 200 vietās.

Reklāma

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.
Satiksmes informācija

  • 2014. g. 20. oktobrī 14:36 - @Shreienbusha @Latvenergo @Sadalestikls šobrīd veicam pārrunas, lai pasteidzinātu procesu.Savus solījumus un plānus vēlamies realizēt ASAP
  • 2014. g. 20. oktobrī 14:35 - @Shreienbusha @Latvenergo @Sadalestikls diemžēl,arī mēs esam ķīlnieki valsts noteiktajai birokrātijas apkarošanai,rezultātā nevaram uzstādīt
  • 2014. g. 20. oktobrī 14:34 - @Shreienbusha @Latvenergo @Sadalestikls ja sekojat līdzi jaunākajām ziņām,ir stājies spēkā jaunais Būvniecības likums, kas paildzina procesu

Kļūsti par reportieri