Aprīlī sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās

 

Aprīļa beigās uzņēmums «Vitronic Baltica» sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās, informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Gaile.


Lai līdz 20.maijam saskaņā ar līgumu tiktu uzstādīti stacionārie fotoradari, patlaban turpinās stacionāro fotoradaru atrašanās vietu būvniecības atļauju saskaņošana ar visām iesaistītajām pusēm, kā arī noslēdzošajā fāzē iegājusi stacionāro radaru izvietošanas vietu testēšana visā Latvijā, apliecināja Gaile.

Testēšanā tiekot izmantotas pārvietojamās mērierīces, identiskas tām, kas tiek izmantotas patlaban uz ceļiem ātruma kontrolei. Testi tiek veikti, lai izpētītu apvidus reljefu un citus tehniskos apstākļus.

Jau ziņots, ka «Vitronic Baltic» līdz 20.maijam jāuzstāda 110 stacionārie fotoradari.

Patlaban ir noslēgusies projekta otrā kārta, un Latvijā strādā 30 uzņēmuma piegādātie pārvietojamie fotoradari, kā arī četri policijas rīcībā esošie. Šie 34 fotoradari kopumā var tikt izvietoti aptuveni 200 vietās.

Reklāma


Seko mums Facebook lapā

http://akcijugrozs.lv/
-40%
http://akcijugrozs.lv/
Cūkas kakla karbonāde bez kaula, 1kg
5.13 €
3.09 €
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 420000 EUR
Māja
Māja, Upesciems, 269000 EUR
Māja
Māja, Džūkstes pag., 80000 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 6 stundām un 37 min - @Zaikabelij Satiksmei bīstamās bedres ir tās, kuru laukums ir lielāks par 0,1 m2 un kuras ir dziļākas par 50 mm.
  • Pirms 7 stundām un 12 min - Ziemas atkušņa apstākļos uz valsts autoceļiem tiek labotas tikai satiksmei bīstamās jeb avārijas bedres.
  • Pirms 7 stundām un 46 min - Lai ceļu uzturētāju darbu padarītu maksimāli efektīvu, autobraucējus aicinām avārijas bedres atzīmēt navigācijas lietotnē WAZE.

Kļūsti par reportieri