Aprīlī sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās

 

Aprīļa beigās uzņēmums «Vitronic Baltica» sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās, informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Gaile.


Lai līdz 20.maijam saskaņā ar līgumu tiktu uzstādīti stacionārie fotoradari, patlaban turpinās stacionāro fotoradaru atrašanās vietu būvniecības atļauju saskaņošana ar visām iesaistītajām pusēm, kā arī noslēdzošajā fāzē iegājusi stacionāro radaru izvietošanas vietu testēšana visā Latvijā, apliecināja Gaile.

Testēšanā tiekot izmantotas pārvietojamās mērierīces, identiskas tām, kas tiek izmantotas patlaban uz ceļiem ātruma kontrolei. Testi tiek veikti, lai izpētītu apvidus reljefu un citus tehniskos apstākļus.

Jau ziņots, ka «Vitronic Baltic» līdz 20.maijam jāuzstāda 110 stacionārie fotoradari.

Patlaban ir noslēgusies projekta otrā kārta, un Latvijā strādā 30 uzņēmuma piegādātie pārvietojamie fotoradari, kā arī četri policijas rīcībā esošie. Šie 34 fotoradari kopumā var tikt izvietoti aptuveni 200 vietās.

ReklāmaSaistītie raksti

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 80800 EUR
Māja
Māja, Kalnciema pag., 75000 EUR
Māja
Māja, Cēsis, 83000 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 36 min - Uz Siguldas šos. (A2) 178.km CSNg, smagā a/m nobraukusi no ceļa. Bloķēta viena braukšanas josla.
  • Pirms 2 stundām un 21 min - Šorīt apledojums apgrūtina braukšanu daudzviet Vidzemē, apledojuma likvidēšanas darbos iesaistītas 83 LAU tehnikas vienības.
  • 2016. g. 9. decembrī 18:07 - Naktī valsts austrumos gaidāms lietus un slapjš sniegs.Gaisa temperatūra noslīdēs zem nulles.Brauciet uzmanīgi! https://t.co/OZgNnKlotj

Kļūsti par reportieri