Aprīlī sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās

 

Aprīļa beigās uzņēmums «Vitronic Baltica» sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās, informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Gaile.


Lai līdz 20.maijam saskaņā ar līgumu tiktu uzstādīti stacionārie fotoradari, patlaban turpinās stacionāro fotoradaru atrašanās vietu būvniecības atļauju saskaņošana ar visām iesaistītajām pusēm, kā arī noslēdzošajā fāzē iegājusi stacionāro radaru izvietošanas vietu testēšana visā Latvijā, apliecināja Gaile.

Testēšanā tiekot izmantotas pārvietojamās mērierīces, identiskas tām, kas tiek izmantotas patlaban uz ceļiem ātruma kontrolei. Testi tiek veikti, lai izpētītu apvidus reljefu un citus tehniskos apstākļus.

Jau ziņots, ka «Vitronic Baltic» līdz 20.maijam jāuzstāda 110 stacionārie fotoradari.

Patlaban ir noslēgusies projekta otrā kārta, un Latvijā strādā 30 uzņēmuma piegādātie pārvietojamie fotoradari, kā arī četri policijas rīcībā esošie. Šie 34 fotoradari kopumā var tikt izvietoti aptuveni 200 vietās.

ReklāmaSaistītie raksti

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Cēsis, 86000 EUR
Māja
Māja, Jūrmala, 250000 EUR
Māja
Māja, Sigulda, 179000 EUR
Laika ziņu meitene Daira Zīle: par latgaliešu saknēm, precību piedāvājumiem un jaunu statusu
Laika ziņu meitene Daira Zīle: par latgaliešu saknēm, precību piedāvājumiem un jaunu statusu

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 1 stundas un 20 min - @LVceli gatavi #atvērtasdurvis! Gaidām zinātkāros skolniekus. https://t.co/aFX831IvUk
  • Pirms 1 stundas un 42 min - RT @meteozinas: Šorīt Ventspilī R,DR vējš brāzmās pastiprinājies līdz 21 m/s, līdzīgs vējš šodien gaidāms arī Ziemeļvidzemes piekrastē.
  • Pirms 2 stundām un 14 min - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 10. 30 veiks darbus - Sudrabu Edžus 7, A.Čaka X Matīsa, A.Čaka X Bruņinieku, Tallinas 57B.

Kļūsti par reportieri