Aprīlī sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās

 

Aprīļa beigās uzņēmums «Vitronic Baltica» sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās, informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Gaile.


Lai līdz 20.maijam saskaņā ar līgumu tiktu uzstādīti stacionārie fotoradari, patlaban turpinās stacionāro fotoradaru atrašanās vietu būvniecības atļauju saskaņošana ar visām iesaistītajām pusēm, kā arī noslēdzošajā fāzē iegājusi stacionāro radaru izvietošanas vietu testēšana visā Latvijā, apliecināja Gaile.

Testēšanā tiekot izmantotas pārvietojamās mērierīces, identiskas tām, kas tiek izmantotas patlaban uz ceļiem ātruma kontrolei. Testi tiek veikti, lai izpētītu apvidus reljefu un citus tehniskos apstākļus.

Jau ziņots, ka «Vitronic Baltic» līdz 20.maijam jāuzstāda 110 stacionārie fotoradari.

Patlaban ir noslēgusies projekta otrā kārta, un Latvijā strādā 30 uzņēmuma piegādātie pārvietojamie fotoradari, kā arī četri policijas rīcībā esošie. Šie 34 fotoradari kopumā var tikt izvietoti aptuveni 200 vietās.

ReklāmaSaistītie raksti

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Cēsis, 83000 EUR
Māja
Māja, Rīga, 295000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 58700 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 43 min - RT @Latvenergo: Līdz novembra beigām uz Ķeguma tilta saglabāsies satiksmes ierobežojumi. Aktuālā informācija tiešsaistē: https://t.co/Vi4B8…
  • Pirms 47 min - @Kaspars_Zn Piezīme tiks ņemta vērā, paldies, par vērību.
  • Pirms 48 min - @Kaspars_Zn @EmilsJakrins Ātrumvalnis bija ierīkots nelikumīgi – nesaskaņojot normatīvos noteiktajā kārtībā un neatbilda LVS prasībām.

Kļūsti par reportieri