Aprīlī sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās

 

Aprīļa beigās uzņēmums «Vitronic Baltica» sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās, informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Gaile.


Lai līdz 20.maijam saskaņā ar līgumu tiktu uzstādīti stacionārie fotoradari, patlaban turpinās stacionāro fotoradaru atrašanās vietu būvniecības atļauju saskaņošana ar visām iesaistītajām pusēm, kā arī noslēdzošajā fāzē iegājusi stacionāro radaru izvietošanas vietu testēšana visā Latvijā, apliecināja Gaile.

Testēšanā tiekot izmantotas pārvietojamās mērierīces, identiskas tām, kas tiek izmantotas patlaban uz ceļiem ātruma kontrolei. Testi tiek veikti, lai izpētītu apvidus reljefu un citus tehniskos apstākļus.

Reklāma

Jau ziņots, ka «Vitronic Baltic» līdz 20.maijam jāuzstāda 110 stacionārie fotoradari.

Patlaban ir noslēgusies projekta otrā kārta, un Latvijā strādā 30 uzņēmuma piegādātie pārvietojamie fotoradari, kā arī četri policijas rīcībā esošie. Šie 34 fotoradari kopumā var tikt izvietoti aptuveni 200 vietās.Saistītie raksti

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 34500 EUR
Māja
Māja, Jaunmārupe, 90000 EUR
Māja
Māja, Ķekavas pag., 249000 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 58 min - Uz a/c Rīga - Liepāja (A9) pie Lielupes tilta saslīdējis kravas auto. Satiksme bloķēta. Apbraucamie ceļi pa A8 vai A10.
  • 2017. g. 19. janvārī 20:59 - Aicinām ziņot par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem pa diennakts tālruni 80005555, kā arī @lvceli Twitter un Facebook kontos.
  • 2017. g. 19. janvārī 19:01 - Uz autoceļiem ar asfalta segumu var veidoties tā saucamais “melnais ledus”, kas ir grūti pamanāms. Esiet uzmanīgi! https://t.co/zBz1Ll9I56

Kļūsti par reportieri