Aprīlī sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās

 

Aprīļa beigās uzņēmums «Vitronic Baltica» sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās, informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Gaile.


Lai līdz 20.maijam saskaņā ar līgumu tiktu uzstādīti stacionārie fotoradari, patlaban turpinās stacionāro fotoradaru atrašanās vietu būvniecības atļauju saskaņošana ar visām iesaistītajām pusēm, kā arī noslēdzošajā fāzē iegājusi stacionāro radaru izvietošanas vietu testēšana visā Latvijā, apliecināja Gaile.

Testēšanā tiekot izmantotas pārvietojamās mērierīces, identiskas tām, kas tiek izmantotas patlaban uz ceļiem ātruma kontrolei. Testi tiek veikti, lai izpētītu apvidus reljefu un citus tehniskos apstākļus.

Jau ziņots, ka «Vitronic Baltic» līdz 20.maijam jāuzstāda 110 stacionārie fotoradari.

Patlaban ir noslēgusies projekta otrā kārta, un Latvijā strādā 30 uzņēmuma piegādātie pārvietojamie fotoradari, kā arī četri policijas rīcībā esošie. Šie 34 fotoradari kopumā var tikt izvietoti aptuveni 200 vietās.

Reklāma



Saistītie raksti

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 330 EUR
Komercplatība
Komercplatība, Rīga, 6250 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Jūrmala, 236000 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • 2016. g. 29. maijā 20:42 - Saharova - Keldiša noticis ceļu satiksmes negadījums - sasisti luksofori, bojātas drošības barjeras, lauskas un eļļa uz brauktuves.
  • 2016. g. 29. maijā 10:15 - "RŪ" šodien strādās no plkst. 10 30 Skaņu ielā 8 uz brauktuves.
  • 2016. g. 28. maijā 15:52 - Dzelzavas - Vaidavas ielu krustojumā nestrādā luksofors

Kļūsti par reportieri