Aprīlī sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās

 

Aprīļa beigās uzņēmums «Vitronic Baltica» sāks būvdarbus stacionāro fotoradaru atrašanās vietās, informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Gaile.


Lai līdz 20.maijam saskaņā ar līgumu tiktu uzstādīti stacionārie fotoradari, patlaban turpinās stacionāro fotoradaru atrašanās vietu būvniecības atļauju saskaņošana ar visām iesaistītajām pusēm, kā arī noslēdzošajā fāzē iegājusi stacionāro radaru izvietošanas vietu testēšana visā Latvijā, apliecināja Gaile.

Testēšanā tiekot izmantotas pārvietojamās mērierīces, identiskas tām, kas tiek izmantotas patlaban uz ceļiem ātruma kontrolei. Testi tiek veikti, lai izpētītu apvidus reljefu un citus tehniskos apstākļus.

Jau ziņots, ka «Vitronic Baltic» līdz 20.maijam jāuzstāda 110 stacionārie fotoradari.

Patlaban ir noslēgusies projekta otrā kārta, un Latvijā strādā 30 uzņēmuma piegādātie pārvietojamie fotoradari, kā arī četri policijas rīcībā esošie. Šie 34 fotoradari kopumā var tikt izvietoti aptuveni 200 vietās.

ReklāmaSaistītie raksti

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 900 EUR
Māja
Māja, Sigulda, 179000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Mārupe, 134000 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 21 min - @Ingvilda @RigasDome @agnerts -> un jāpārvietojas pa to pusi, kur ir lielveikals ELKOR!
  • Pirms 21 min - Uz diviem mēnešiem satiksmei tiks slēgts autoceļa P89 posms Skaistkalnē: https://t.co/1BYhy07K8e Apbraucamais ceļš: https://t.co/gJkprPw7ZU
  • Pirms 21 min - @Ingvilda @RigasDome @agnerts no VEF tilta līdz tunelim ir nodrošināta pārvietošanās pa labo pusi, zaļo zonu, tālāk jāšķērso iela tunelī->

Kļūsti par reportieri