Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Dāvids: kāzas uz kredīta ir tas pats, kas karātavu cilpu sev nopirkt

  • Raksts
  • Video

Nav noslēpums, ka kāzu rīkošana saistās ne tikai ar krāšņu ceremoniju un neaizmirstamām atmiņām, bet var cirst arī krietnu robu jaunlaulāto maciņā. Tāpēc ne reizi vien populārāko iemeslu vidū, kāpēc vēl pagaidīt un ar laulību ceremoniju, tiek minēts naudas trūkums. Sak, iekrāsim līdzekļus un tad! Tiesa, ir arī pāri, kuri nevēlas gaidīt, tāpēc līdzekļus kāzu rīkošanai aizņemas bankā. Vai tā tiešām ir tik laba doma?

Karstas diskusijas šī tēma raisīja sarunu šovā «Starp mums runājot», kas «STV Pirmā!» ekrānos būs skatāms jau rītvakar. Modes mākslinieks Dāvids, kā arī aktrise un jāšanas sporta trenere Ieva Aleksandrova-Eklone ir pārliecināti, ka šāda rīcība ir absolūti muļķīga.

«Tas ir kā aiziet sev karātavām cilpu nopirkt,» raidījumā ironizē Dāvids.

Viņš bilst, ka kredīts šajā gadījumā tiekot ņemts, lai izrādītos un atstātu iespaidu nevis uz sevi, bet apkārtējiem. «Man nepatīk, ka mums mēģina iepotēt, ka šie tingeļtangeļi ir galvenais dzīvē. Nu nav tas galvenais! Tādi svētki nāk un iet - dzīve nav meksikāņu seriāls ar pārkrāsotām lūpām un liekām skropstām,» kā allaž tiešs savos izteikumos ir Dāvids.

1 Komentārs