Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. E

  :) Melders gan ātri pārģērbjas hahah :) un viesi arī strauji mainās vietām :) varbuut vajadzētu piefilmēt liekus kadrus jau laiciigi... hihihi
  raidiijumā kopumā vajadzētu arī kaut ko pozitīvu, negāciju jau tāpat pietiek...

  0
 2. m

  Domāju, fantastisks raidījums. Nevarēju atrauties un visu laiku gribējās ''iejaukties'' sarunā diskusijā. Patiesībā, nevar jau tā par kopējo izglītības situāciju valstī tā spriest - melns un balts.
  Pamatizglītība valstī ir prasta un pelēka, bet kad skolnieks ir pie augstākās izglītības durvīm, tad gan viņam pašam ir visa izvēle - iet tur kur ir konservatīvisms vai iet tur kur kreativitāte. Mācos vienā no privātajām augstskolām un tur 4 gadu laikā man ir iemācīta uzņēmība, darbs grupās, komunikācija, plašs redzes loks, atbildība, oratora spējas, spēja uzdrīkstēties un tā joprojām.
  Gribu teikt ka mūsu LV sistēmā pamata izglītībā nav nedz naudas, nedz motivācijas nedz citu resursu mainīties, bet skolēnam ''jādavelk'' cauri un tad jau visas iespējas..diemžēl, bet tā tas ir.

  2
 3. s

  Joprojām nepamet sajūta, ka sēžu skolas vecāku sapulcē. Jāmainās!

  0
 4. z

  Pareizi "nostādīti" jautājumi būtu tad, ja viņš sakarīgi tos varētu izrunāt, nevis "novervelēt". Vai neviens neievēroja tās sievietes caurspīdīgo blūzi?! Ja vismaz skolēni skatās, tad dresskodam vajadzētu būt mazliet, mazliet piedienīgākam? aaaa... kaut gan pēc raidījumā teiktā sanāk, ka - galvenais, lai skolēniem ir interesanti....varbūt tām vecajām skolotājām (ļoti atvainojos viņām!) vajadzētu plikām klasē nostāties un tad mainīties vietām ar skolēniem...nu tīri tā, lai interesantāk!?

  1
 5. f

  tu zin... nepamanīju gan. Es uz pupiem neskatos, kad cilvēki izsaka savu viedokli.

  1
 6. ^

  Dūle un co! Vai pie tā arī vainīgi vecie skolotāji, ka mūsu valstī ir šīs spēļu zāles, ka tirgo narkotikas un kandžu?
  Pēc Dūles ieskatiem pie visa vainīgi trulie skolotāji. Kauns Dūle!

  0
 7. iconAgnese Krievkalne ^673*#2011. g. 21. martā 14:18

  nebija teikts, ka vainigi pie visa skolotaji, ka vnk valsti ir tada situacija, ka spelu zales ir tik daudz, bet iespejas un vietas, lai celtu savu intelektu vnk nav.
  man loti patik si programma, pareiza virziena nostaditi jautajumi. loti ceru, ka sis raidijums dos kadu pozitivu rezultatu nakotne! malacis Dule!!

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi