Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Jā, man šķiet, ka ko līdzīgu par virtuvēm lasīju arī šajā blogā https://up-mebeles.lv/virtuves-iekartas/

  0
 2. Kar reiz beigs ar tām baktērijām cīnīties? Apriebies jau. Kaut kāda slaktēšanas mānija. Cilvēka organismā baktēriju skaits krietni pārsniedz organisma šūnu skaitu, bez tām nav iespējams izdzīvot. Jāmācās sadzīvot.

  1
 3. iconDagnija Veidemane 2017. g. 21. martā 10:52

  Tiešām šķidrs reklāmraksts. Nepastrīdu, ka virtuves dvieļos sakrājas viss minētas, taču - ir jau arī metodes, kā ar to tikt galā. Augsta temperatūra, gludināšana. Neapstrīdu arī, ka rokas ir jāmazgā, bet mājās lietot tikai papīra dvieļus - diezin vai mūsu ekosistēma par to priecātos. Tāpat kā vienreizējos traukus...

  1
 4. iconKaspars Kadaks (klājas arvien labāk...) 2017. g. 20. martā 19:37

  1) Neizdevies reklāmraksts.
  2) Kā mēs visi vēl neesam apmiruši?
  3) Ko tad darīja mūsu senči, kuri rokas slaucīja linu un kokvilnas dvieļos?
  4) Ja jau dvieļi tik kaitīgi un pilni ar baktērijām, tad kas notiek ar gultasveļu? Vai tā arī jālieto papīra, nu gluči kā miroņiem zārkos?
  5) Kāpēc raksta autors nav pieminējis ko pats/i virtuvē lieto, un vēljovairāk ko vannasistabā pēc dušas vai vannas? Vai slaukās tikai papīra dvieļos? (Tas tik būtu skats!)
  Secinājums: kur rodas tādi apaļi !...dioti, kas šo visu izmurgo, un vēl publicē?
  Acīmredzot raksta autors nav normāli fiziski noslogots, jo ja būtu, tad par šādām lietām vispār nemurgotu. Palasot šāda tipa rakstus, skaidrs kur meklējami visādi degunurbinātāji, baltrocīši, zīmuļdrāzēji, un plānā galdiņa urbēji. :))

  1
 5. Kartējais melu raksts lai reklamētu komerciālu produktu :D "Ziņu" portāls skaitās vēl.

  3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi