Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Principā šajā gadījumā saistība ir un ar to arī ir pietiekami.

  0
 2. Protams, ka vajag sadarboties ar bandūītiem un palīdzēt apzagt Krievijas tautu....Кто украл 700 миллиардов? ......./watch?v=ycHGu5OecLQ Никогда не задавались вопросом, как вывести из России 700 миллиардов? Значит, так: берете шесть фиктивных офшорных компаний — «помоек», одного гражданина Молдовы, и идете в молдавский суд... Готово! Собрали для вас всю эту сложную схему в небольшой ролик. А вообще, мы тут просто выяснили, кому достались деньги, выведенные из России с 2011 по 2014 год, через какие банки и страны их выводили, и как отмывали. Читайте наше большое расследование «Денег нет? Держите!» вот здесь: sižetā pieminēts, ka no Moldovas bankām nauda plūdusi uz Latviju.

  0
 3. iconEgils1007 Egils10072017. g. 20. martā 19:19

  svoboda.org

  0
 4. Superfeina un pareiza pētnieciski analītiska domašana es to pat ļoti atbalstu . Un tāpatās šai logikai sekojot saku , ka man uz nerviem dikti krīt , ka šitādi pētniekotāji pauž trulus viedokļus nesamaksājot man ikdienas nodevu 15 eirēni no katra tamlīdzīga pētnieka .
  Nu tad kā nu būs , pētnieka kungs , maksāsi man nodevas 15 eirēnus bez liekas manis kaitināšanas, un savu verga dvēselīti maskēsi aiz lozunga , ka es maita tāds funkcionēdams pēc savas iešējās logikas varu no Tevis un citiem tamlīdzīgajiem paprasīt arī lielāku ikdienas nodevu un tāpēc mudināsi savus kolēģus darīt tapatās ? Jebšu tomēr saņemsies drosmes atliekas un pasūtīsi mani netālā un kaunpilnā ceļojumā bez jebkādas pseidointelektuālas vāvuļošanas par iekšējām bandīta logikām un pārprasti pacifistiski miermīlīgām nekaitnāšanām ?

  1
 5. iconTruecounter Aivars Strods2017. g. 20. martā 18:46

  Par tik briesmīgām morālām ciešanām kompensācija ir jāsaņem tikai un vienīgi rublēnos. Par cik rublēns ir daudz diženāks par eirēnu, ar 0.15 (15 kapeikām) vajadzētu pietikt.

  1
 6. iconAivars Strods Aivars Strods2017. g. 20. martā 18:51

  To Truecounter , ))))) Pilnīgi pietiks , tik ar piebildīti , ik minūti pa 15 rublēniem . Bet ik pēc 3stundām tos , droš paliek drošs samainīt eirēnos . Ta teikt , diženums ir feina lieta , bet sirde mierīgāka , ja kabatā ir nauda nevis rubļi .

  1
 7. Pirmā dzirdēšana,ka pajoliem ir loģika!!!Vienā ziņā taisnība,stul*eņus kaitināt nevajag!

  8
 8. biker45 huberts2017. g. 20. martā 18:37

  Uzprasās teiciens - Visstulbākais dzīvnieks ir zaķis, kurš iedomājies, ka ja viņš nekaitinās vilku, tad tas viņu neēdīs...

  2
 9. iconValdis Zariņš (Sarainis) (Sarainis) 2017. g. 20. martā 16:17

  Bija centieni restartēt attiecības, sadarboties, bet vienalga Krievija sāka agresiju Ukrainā
  ====
  puika pats ar sevi nonāk pretrunās...nu ko lai saka- jauni teļi jau vienādiņ pļūtī...-)))

  3
 10. iconAivars Žindulis (Professars) Valdis Zariņš (Sarainis) (Sarainis)2017. g. 20. martā 17:10

  Tas vēl kas, izrādās, ka Aizsardzības ministrijai ir vesels Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centrs uzcepts priekš šitādiem pētniekiem! Skaidra lieta, naudiņas viņiem no budžeta ir tik daudz, ka nav, kur grūst.

  0
 11. iconTruecounter Valdis Zariņš (Sarainis) (Sarainis)2017. g. 20. martā 18:10

  Centieni bija no nabaga Obamas puses, viņš pilnīgi "aizmirsa" pundureļa iebrukumu Gruzijā un sūtīja viņam muļķīgo "perezagruzkas" pogu. Sāka strauji samazināt kara izdevumus, kāmēr pundurelis vēl ātrāk - palielināt.

  Pundurelis saprata, ka obamka ir pilnīgs ohs un nu viņš drīkst visu, Kas vēlreiz jāpaskaidro?

  2
 12. Nez, ko domāja LNAA "pētnieks" M. Hiršs ar teicienu - nevajag KAITINĀT Krieviju ?
  Apšaubu, cik nopietni viņš pētījis Krievijas vēsturi, krievu mentalitāti, agresivitāti.
  Nedrīkst to novērtēt par zemu, nedrīkstam nekritiski vadīties pēc tautas teiciena -
  ar trakiem tikai ar labu. Ja nepieciešams - nepārprotami jānorāda, ka mēs arī kaut kas esam ....

  5
 13. iconAivars Žindulis (Professars) maris637maris2017. g. 20. martā 17:17

  Nu, iedomājies krievu, kurš sēž apļa vidū (apļa robežas nedrīkst pārkāpt!) - apkārt šim danco latviets, igaunis, leitis, vāciets, anglis, turks, ... - un visi šamējo kaitina. Daži pat ar adatām baksta. Krievs pacietīgi sēž, bet cik ta ilgi tā sēdēs? Robežu pārkāpt nedrikst, tāpēc jāgudro visādas viltības, lai kaitinātājiem atdarītu pretī. Tomēr nevajag aizmirst, ka vienreiz pacietības mērs būs pilns, un tas krieviņš metīsies kaitinātājiem virsū.

  Atceros skolas gadus, man aizmugurē sēdēja viens huligāns, kas visu laiku man šāva ar trubiņu pa pakausi. Es pacietu. Ilgi pacietu. Tad viņš man nejauši trāpīja acī, kad es biju pagriezis galvu - un es satrakojos, izmētāju skolassolus un krēslus, ķēru pāridarītāju rokā un piekāvu. Pazīstama situācija? Nu, vainīgais izrādījās kurš? Protams, ka es, jo skolotājas loģika bija - vajadzējis pacietīgi sēdēt, jo notika tak latviešu literatūras stunda!

  0
 14. iconTruecounter maris637maris2017. g. 20. martā 18:03

  Un kā tā nabaga krievelija. "aplī sēdēdama", iebruka un anektēja Gruzijas un Ukrainas teritorijas? Ģeometrijas paradokss

  4
 15. iconTruecounter maris637maris2017. g. 20. martā 18:14

  Un protams, "kaitināšana" šajā gadījumā ir vienkārši nepietiekami pazemīga pundureļa pielūgšana. Pirms pundureļa krieveliju tak vispār neviens nekaitināja

  1
 16. Raksta saturs ir pretējs virsrakstam.
  P.S. Tvnet, jūsu jaunā mobilā versija ir galīgs...:
  1. tur nav iespējas komentēt;
  2. pie raksta norādīts, ka tur ir, piemēram, 5 komentāri, bet izlasīt iespējams tikai 3;
  3. poga ar izsaukuma zīmi, izrādās, ir iespēja ziņot redakcijai... ar variantiem (laikam) igauņu valodā :DDD
  Lai kurš jums to mobilo versiju būtu izveidojis, samaksu par to viņš noteikti nav pelnījis.

  10
 17. Uzprasās teiciens - Visstulbākais dzīvnieks ir zaķis, kurš iedomājies, ka ja viņš nekaitinās vilku, tad tas viņu neēdīs...

  7
 18. iconAleksandrs Jakubaitis biker452017. g. 20. martā 15:14

  Petniekam,ieteiktu novilkt bikses un pagriezties pret krieviju!

  3
 19. Kam vajadzīgi šie ,,pētnieki,, vel to Gulbes iestādi vajag likvidēt, kas pēta cenas un varēs pāris eiro skolotājiem pie algas pielikt.

  1
 20. Beidzot kāds no mūsējiem var kautko prātīgu pateikt. Toties Nepatiesajam Ščocikam atkal ir ko ņemties un aizstāvēt savus saimniekus.

  1
 21. Loģika nav pat "iekšēja", bet pilnībā atbilst sen zināmajām Umberto Eko "mūžīgā fašisma" pazīmēm.

  Umberto_Eco_-_Eternal_Fascism.html

  7
 22. Izlasot šos dažus teikumus, neviļus šķiet, ka pētnieks runājis ne visai labā angļu valodā, bet LETA, ierasti vāji, to atstāstijusi latviski...

  0
 23. "Nevajag neko darīt, lai Krieviju kaitinātu" tika pārtulkots kā "Nevajag krieviju kaitināt". No latviešu valodas latviski.

  7
 24. virsraksts atkal ved maldināšanā. pētnieks saka pavisam ko citu - Nav nozīmes tam, vai Krievija tiek kaitināta, tā vienalga funkcionē pati pēc savas iekšējās loģikas.

  7
 25. vai es ko citu teicu?

  4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi