Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Nils Viktors
Komentāri
Autorizējies šeit:
RasmusKalafat
21 martā, 00:03
Principā šajā gadījumā saistība ir un ar to arī ir pietiekami.
Egils1007
20 martā, 17:03
Protams, ka vajag sadarboties ar bandūītiem un palīdzēt apzagt Krievijas tautu....Кто украл 700 миллиардов? ......./watch?v=ycHGu5OecLQ Никогда не задавались вопросом, как вывести из России 700 миллиардов? Значит, так: берете шесть фиктивных офшорных компаний — «помоек», одного гражданина Молдовы, и идете в молдавский суд... Готово! Собрали для вас всю эту сложную схему в небольшой ролик. А вообще, мы тут просто выяснили, кому достались деньги, выведенные из России с 2011 по 2014 год, через какие банки и страны их выводили, и как отмывали. Читайте наше большое расследование «Денег нет? Держите!» вот здесь: sižetā pieminēts, ka no Moldovas bankām nauda plūdusi uz Latviju.
Aivars Strods
20 martā, 16:03
Superfeina un pareiza pētnieciski analītiska domašana es to pat ļoti atbalstu . Un tāpatās šai logikai sekojot saku , ka man uz nerviem dikti krīt , ka šitādi pētniekotāji pauž trulus viedokļus nesamaksājot man ikdienas nodevu 15 eirēni no katra tamlīdzīga pētnieka . Nu tad kā nu būs , pētnieka kungs , maksāsi man nodevas 15 eirēnus bez liekas manis kaitināšanas, un savu verga dvēselīti maskēsi aiz lozunga , ka es maita tāds funkcionēdams pēc savas iešējās logikas varu no Tevis un citiem tamlīdzīgajiem paprasīt arī lielāku ikdienas nodevu un tāpēc mudināsi savus kolēģus darīt tapatās ? Jebšu tomēr saņemsies drosmes atliekas un pasūtīsi mani netālā un kaunpilnā ceļojumā bez jebkādas pseidointelektuālas vāvuļošanas par iekšējām bandīta logikām un pārprasti pacifistiski miermīlīgām nekaitnāšanām ?
H
huberts
20 martā, 14:03
Pirmā dzirdēšana,ka pajoliem ir loģika!!!Vienā ziņā taisnība,stul*eņus kaitināt nevajag!
Valdis Zariņš (Sarainis) (Sarainis)
20 martā, 14:03
Bija centieni restartēt attiecības, sadarboties, bet vienalga Krievija sāka agresiju Ukrainā ==== puika pats ar sevi nonāk pretrunās...nu ko lai saka- jauni teļi jau vienādiņ pļūtī...-)))
maris637maris
20 martā, 13:03
Nez, ko domāja LNAA "pētnieks" M. Hiršs ar teicienu - nevajag KAITINĀT Krieviju ? Apšaubu, cik nopietni viņš pētījis Krievijas vēsturi, krievu mentalitāti, agresivitāti. Nedrīkst to novērtēt par zemu, nedrīkstam nekritiski vadīties pēc tautas teiciena - ar trakiem tikai ar labu. Ja nepieciešams - nepārprotami jānorāda, ka mēs arī kaut kas esam ....
Your Destiny
20 martā, 13:03
Raksta saturs ir pretējs virsrakstam. P.S. Tvnet, jūsu jaunā mobilā versija ir galīgs...: 1. tur nav iespējas komentēt; 2. pie raksta norādīts, ka tur ir, piemēram, 5 komentāri, bet izlasīt iespējams tikai 3; 3. poga ar izsaukuma zīmi, izrādās, ir iespēja ziņot redakcijai... ar variantiem (laikam) igauņu valodā :DDD Lai kurš jums to mobilo versiju būtu izveidojis, samaksu par to viņš noteikti nav pelnījis.
B
biker45
20 martā, 13:03
Uzprasās teiciens - Visstulbākais dzīvnieks ir zaķis, kurš iedomājies, ka ja viņš nekaitinās vilku, tad tas viņu neēdīs...
Egils1007
20 martā, 13:03
Kam vajadzīgi šie ,,pētnieki,, vel to Gulbes iestādi vajag likvidēt, kas pēta cenas un varēs pāris eiro skolotājiem pie algas pielikt.
Artur Karklin
20 martā, 12:03
Beidzot kāds no mūsējiem var kautko prātīgu pateikt. Toties Nepatiesajam Ščocikam atkal ir ko ņemties un aizstāvēt savus saimniekus.
Truecounter
20 martā, 12:03
Loģika nav pat "iekšēja", bet pilnībā atbilst sen zināmajām Umberto Eko "mūžīgā fašisma" pazīmēm. Umberto_Eco_-_Eternal_Fascism.html
J
jz
20 martā, 12:03
Izlasot šos dažus teikumus, neviļus šķiet, ka pētnieks runājis ne visai labā angļu valodā, bet LETA, ierasti vāji, to atstāstijusi latviski...
V
vispar
20 martā, 12:03
virsraksts atkal ved maldināšanā. pētnieks saka pavisam ko citu - Nav nozīmes tam, vai Krievija tiek kaitināta, tā vienalga funkcionē pati pēc savas iekšējās loģikas.
© TVNET. Visas tiesības paturētas