Otrdiena, 17. jūlijā Vārda dienas: Aleksejs Aleksis Alekss
Komentāri
Autorizējies šeit:
M
mmarks
14 oktobrī, 06:10
ko nu te stasta. Prezidentam ir tiesiibas taisit referendumu par saemas atlaisanu. Saema var taisit referendumu par prezidenta atlaisanu. Tatad prezidents nenoteiks visu saema, bet saema baidisies no prezidenta. Nebus gadijums kad Vienotiba liek ieksa savu valdibu un izsvitrotos deputatus. Nebus ta pirks vai pardos kautko bez prezidenta zinas jo vinam ir tiesibas pieprasit parskatit jautajumus un nelaut tos virzit talak. Tautas veletam prezidentam ir jabuut. Tad katra Latviesa uzdevums bus runat ar savu gimeni, omi un opi, radiem un draugiem un mudinat vinus iet balsot, nav ko slinkot un raudat, lai vini iet balso par Latvisku prezidentu un nekadu problemu!
O
Opis
14 oktobrī, 01:10
Putinu viennozīmīgi, labākais prezidents piena ceļa galaktikā. Kas ir kabanovs?
V
vai
13 oktobrī, 18:10
ko tad citu gaidījāt no RA, Bondaram kārojas prezidenta krēsls,viens no tiem,kurš par savu labumu pārdosies ne tikai SC.Pretīgi.
Imants Strods
13 oktobrī, 18:10
LRA palīdz Saskaņai un sev pašvaldībās iepludināt vairāk naudas? Jā, malači, viens no pirmajiem darbiem - parūpēties par savām interesēm! Ko par to saka Kaimiņa fani? Forši?
M
McArtijs
13 oktobrī, 18:10
Nu, kad jau viss sarunāts, tad jau tik uz priekšu. PS Ušakovs ar Kaimiņu ļoti labi saprotas.
B
budzis
13 oktobrī, 17:10
"Tautas velets prezidents" ir acu aizmalesana dumajiem lumpeniem. Latvija ir parlamentara republika, nevis prezidentala. Pamulku ticiba dievam, labajam prezidentam ir mulkiga - ja nevaram savakt 100 normalus deputatus, kur nemsim 1 sakarigu? Tas kas patiks lumpeniem (Pauls, piemeram) ir labi ka sava aroda specialisti, bet ir totalas 0 ka politiki. Savukart par politikiem jums jau tapt viss ir skaidrs
P
pliners
13 oktobrī, 17:10
Manas domas, briļļainais ur.la cer tikt prezidenta pilī!!!
V
Vēlētāju aktivitātes trūkuma dēļ
13 oktobrī, 17:10
Vēlētāju aktivitātes trūkuma dēļ nedrīks pieļaut tautas vēlētu prezidentu, jo tas var apdraudēt valsts neatkarību un demokrātiju. Uz tautas vēlētu prezidentu drīzāk cer SC ar Ušaku. Tā patreiz ir vienīgā iespēja viņam ieņemt valsts vadītāja vietu.
T
tautas vēlēts prezidents būs
13 oktobrī, 17:10
tautas vēlēts prezidents visdrīzāk būs Maskavas kalps, kuru patreiz nelaiž valdībā un kuram nav valsts noslēpuma pielaides. Nē tautas vēlētam prezidentam, jo tas valsti patreiz var novest pie iznīcības.
U
Ušaka cerība par prezidenta krēslu
13 oktobrī, 17:10
Ušaka cerība par prezidenta krēslu. Patreiz viņam vienīgais veids būtu tautas vēlēts prezidents, gadījumā, ja latvieši ignorē vēlēšanas vai nemākulīgi vēl, tad Ušaks var saņem lielāko balsu skaitu un kļūt par prezidentu. Patreiz Ušaku un SC nelaiž pie varas, tāpēc viņš domā, kā iegūt iespēju tikt pie varas. Ja būtu tautas vēlēts prezidents, tad par prezidentu kļūtu ... Saeimas vēlēšanas parādīja iespējamos rezultātus. Latvieši balso par dažādām partijām un personām, bet krievi balso vairāk par Ušaku un SC, tāpēc rezultātā viņs var iegūt prezidenta krēslu. Patreizējā situācijā prezidentu drošāk ir vēlēt Saeimai, nevis tautai, kurā ir daudz sliņķu, neprašu, uzpērkamo un valsts ienaidnieku.
J
Jūrmalnieks
13 oktobrī, 17:10
Mazām valstīm neder tautas vēlēti prezidenti ar lielām pilnvarām, jo citām ieinteresētajām pusēm iespējama šāda cilvēciņa iebaidīšana, šantažēšana, nopirkšana. Metožu ir vairāk nekā mēs varam iedomāties. Savādāk ir ar lielajām valstīm, tur pašmāju naudīgo grupas mēģina stūrēt prezidentu, gan Amerikā gan Krievijā, tomēr ir nereāli viņus ietekmēt no citas valsts. Demokrātija ir draņķīga, bet nekas labāks nav izdomāts - sena patiesība. Latvijā izskatās, ka viens vīriņš ir puskoalīciju nopircis. Tas ir dārgāk nekā vienu veci savākt, pie tam šajā gadījumā partijas stūrēšana savās interesēs ir nedaudz sarežģītāka. Šī atziņa, ka mēs savējo iestūrēsim prezidentos vai arī vēlāk nopirksim, vada Putina partijas draugus. Tā ir viņu cerība kardināli mainīt situāciju Latvijā sev par labu. Tad atrastos nauda vēlēšanu kampaņas organizēšanai, pie tam tik liela nauda cik nepieciešams. Ja mēs ceram iegūt labklājību ar tautas vēlētu prezidentu, vai ceram arī ka šim ideālajam cilvēkam būs LIELĀ NAUDA vēlēšanu kampaņai? Kā līdz šim „treknie runči” ir tikuši pie lielās naudas?
Ā
ĀRPRĀTS - KAS NOTIEK LV ???
13 oktobrī, 16:10
AR KĀD AM TIESĪBĀM ŠITIE ..DRĪKST PAR KAUT KO VALSTS LĪMENĪ VIENOTIES?? VARA LV PIEDRE TAUTAI -NE SMIRD.. PARTIJĀM UN KAUT KĀDĀM KOALĪCIJĀM !! PROTESTIS !! TAUTAS -NE SALĀŠNU PARTIJU NO ZOO IZBĪDĪTU LV PREZIDENTU!! JĀVĀC PARAKSTI ???????
haralds elceris (kāds nefotografē?)
13 oktobrī, 16:10
esi par tautas vēlētu ZOOprezidentu? citādi Saeima ievēl tādu, par kuru visai Latvijai jākaunas, domā "tauta" labāku ievēlēs?
S
sviests
13 oktobrī, 14:10
esmu par tautas vēlētu Prezidentu, citādi Saeima ievēl tādu, par kuru visai Latvijai jākaunas
P
protams
13 oktobrī, 13:10
Es gan uz to raugos kā LRA bez tikšanas valdībā tomēr sāk aktīvi bīdīt dažus no sev interesējošiem jautājumiem. Cerams gan ka tuvināšanās ar SC nebūs citos jautājumos.
© TVNET. Visas tiesības paturētas