RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Tallink» kruīza kuģis iekļuvis vētrā, ūdens skāris atsevišķas kajītes

TVNET 43
Foto: Evija Trifanova / LETA

Saskaņā ar kuģniecības kompānijas AS «Tallink Grupp» ziņoto, uz kuģa «Romantika», kas bija ceļā no Stokholmas uz Rīgu, 12.01. naktī ap plkst. 03.40 tika radīti vētras bojājumi – nolauzta radara antena, kas vētras lidojumā skāra vienu no kuģa priekšējiem iluminatoriem un salauza to. Situācija uz kuģa pilnībā tiek kontrolēta, un «Romantika» šobrīd turpina ceļu uz Rīgu.

(pievienota pēdējā rindkopa)

Bojātais kuģa iluminators atrodas kuģa priekšgalā Tango bāra telpā uz 6.klāja, un ūdens bojājumi skāra galvenokārt tikai šo telpu. Ūdens pavisam nedaudz skāra arī atsevišķas kajītes uz 5. klāja, un pasažieriem nekavējoties tika nodrošinātas citas kajītes. Ūdens iekļūšana kuģa telpās bija minimāla un nevienā brīdī neradīja nekādu apdraudējumu cilvēku drošībai.

Situācija pilnībā tiek kontrolēta, un vētras bojājumu skartā zona ir nepārtrauktā kuģa komandas stingrā uzraudzībā. Uz kuģa šobrīd atrodas 277 pasažieri un 178 apkalpes locekļi.

Vakar vakarā kuģa kapteinis pārcēla kuģa «Romantika» atiešanas laiku no Stokholmas ostas, lai izvairītos no vētras augstākās ietekmes kuģa ceļā. Negadījuma iemesls tiks izmeklēts, tomēr varētu būt, ka gadījums līdzinās situācijai, kas notika ar māsas kuģi «Victoria I» 2015. gada decembrī. Lai gan «Romantikas» radara masta pozīcija tika mainīta pret drošāku, tas tomēr nenovērsa šādu situācijas atkārtošanos.

Uzņēmums atvainojas visiem pasažieriem, kurus ietekmējis šis gadījums, un rūpējas par ceļotājiem labākajā iespējamajā veidā. Pienākšanas laiks Rīgas ostā tiks paziņots pēc iespējas ātrāk.

Savukārt Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienestā portāls TVNET uzzināja, ka informācija par notikušo incidentu ir tikusi saņemta. Tomēr pagaidām Krasta apsardzes dienestam nav lūgts iesaistīties.

Rīgas pasažieru ostā portāls TVNET noskaidroja, ka kuģa pienākšana Rīgā paredzēta tikai ap plkst.21.00.

Vētra Tallink
43 Komentāri