Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Smiltēns kļuvis par biedrības «Sabiedrība par labām pārmaiņām» valdes priekšsēdētāju

Bijušais partijas «Vienotība» valdes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns | Foto: Ernests Dinka, Saeimas Kanceleja

Bijušais partijas «Vienotība» valdes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns kļuvis par biedrības «Sabiedrība par labām pārmaiņām» valdes priekšsēdētāju, informēja biedrībā.

Līdz ar viņu biedrības valdē darbojas vēl trīs cilvēki - no «Vienotības» saraksta Eiropas Parlamentā ievēlētais Artis Pabriks (V), līdzšinējais «Vienotības» Saulkrastu novada nodaļas vadītājs Normunds Līcis un Edgars Štelmahers.

Biedrības mērķis esot pulcēt cilvēkus, kuri par Latvijas pamata vērtību uzskata cilvēkus un viņu vajadzības, un kurus vieno sapnis par modernu un spēcīgu Latvijas valsti. Smiltēns uzskata, ka viens no būtiskākajiem priekšnoteikumiem, lai spētu piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem viņu vēlmēm un vajadzībām atbilstošu valsts attīstību, ir sabiedrības iesaistīšana valsts procesos, kas arī esot galvenais demokrātijas pamatprincips. Pēc viņa teiktā, biedrības mērķis ir saliedēt nevis šķelt, tādējādi tā ies centriskas politikas ceļu, atsakoties no galējām radikālām izpausmēm, kā prioritātes liekot Latvijas nacionālās intereses. Smiltēns uzsvēra, ka biedrībai ir svarīga spēcīga Latvija spēcīgā Eiropas Savienībā un NATO.

Biedrībā uzņemti 38 jauni biedri, kas pārstāv dažādus Latvijas novadus.

0 Komentāri