iepriekšējais 1 2 3

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. H

  Nopietni apsvēru Bondaru,kā favorītu vēlēšanās,taču tagad,kad viņa RA pievienojusi "Latvijas attīstībai" un Žagaru,gribu ieteikt saiet kopā vēl ar "vienotību",Šķēli un citiem politiskiem līķiem,-un...buļ,buļ,buļ...

  0
 2. :

  Šorīt Bondars paziņoja, ka īstais saimnieks Rīgā ir viņš.

  0
 3. R

  Lai nu kā ,bet Bordāna kunga ne sevišķi ilgā darbošanās politikā ,ieņemot ministra krēslu,pārliecināja par viņa attieksmi pret līdzcilvēkiem nevis domājot kā vairāk piepulcināt sev tuvos amatos radus,draugus un kā vairāk nopelnīt,kas nepienākas.Mūsu ģimenes balsojums būs par pagaidām godīgāko politiķi.

  10
 4. h

  Tautai - viss atkal slikti, pat neiedziļinoties rakstā, uzreiz apriet kādu!
  Bondars- simpātisks, bet labāk derētu Premjera amatā,Rīgas pilsētai vajag saimniecisku veci, nevis smuku runātāju.

  2
 5. k

  tautai nav viss slikti necepies, tauta vienkārši vairs netic visādiem pseidopzitīvajiem solijumiem, aizdomīgi maz rakstu ir par Bondara gājieniem dažādās partijās, tajā skaitā, Latvijas krājbankas saistība .u.t.t. ieteiktu vairākt pavākt info netikai no oficiālajiem lielajiem ziņu saitiem, daudz lietas tiek noklusētas.

  0
 6. J

  Zanders ir d€bīls daunelis.
  Tādu klausa tikai līdzvērtīgi dauneļi.

  0
 7. Interesanti, kāpēc šovakar TV 24 nepiedalijās M.Bondars , kā to bija apsolījis ? Diskusija bija paredzēta starp viņu un A.Kaimiņu. Savā vietā viņš aizsūtīja M.Šicu. Faktiski raidījums tika norauts M.Bondara dēļ. Vai tiešām nobaidījās, ka Kaimiņš atklās skeletus Bondara skapī ? Tāpat jau zināms, ka Bondars pretendēja uz prezidenta, ministru prezidenta un vietu Eiroparlamentā. Nedomāju, ka viņš patiešām gribētu pretendēt uz Rīgas vadītāja krēslu.

  19
 8. N

  Bet dzīvoju līdzi! Jā, domāju Bondars vienīgais var būt līdzvērtīgs Ušakam! Ušakovs vienkārši patīk cilvēkiem, un Bondaram tas arī nāk līdzi, patīk tas vai nepatīk kādai intelektuālai grupiņai! Vismaz pagaidām!

  2
 9. b

  Esiet reālisti-nekas Bondaram ''nespīd''- pašvaldību vēlēsanās.Un man šķiet-ka arī nākamajā saeimā viņš nebūs.

  32
 10. u

  no jūsu mutes Dieva ausī.

  19
 11. Z

  Visi ir aizmirsuši,ka Rīgā pašvaldības vēlēšanās vēl piedalīsies KPV,Kaimiņa partija!!!

  15
 12. Ā

  Klaunu partijai 2% nespīd! Tik stulbeņi iztērēs balsi...

  2
 13. p

  "Labāk
  balsot ar konservatīvo BORDĀNU
  !
  nevis par staiguli Bondaru,
  kurš sapinies ar liberasteim - pūci un žagaru!"

  33
 14. g

  Bondars var pienest Ušakovam ūdeni

  23
 15. Š

  Za bazar otvećaješ

  0
 16. K

  Piekrītu , ... naktspodiņā tam H2O būs būt ... :D

  3
 17. N

  Mārtiņš Bondars turēsies, kaut arī gudrais Zanders tautu šķel! Zander! Prasu vēlreiz- par ko balsos Zanders! Ko Zanders aprakstīs kā cienījamu Rīgas mēra kandidātu. Mani jau Zandera šķeltnieciskie komentāri neietekmēs-es balsošu par Mārtiņu Bondaru, kā vispiemērotāko Rīgas mēru un aicinu Latvijas tautu apdomāties un papētīt-kāds ir M.Bondars kā saeimas deputāts, katram ir iespēja paskatīties saeimu tiešraidē, redzēt tos daudzos liekuļus ,meļus, tupos utt.,kas saeimā tikai sēž un paretam paspaida balsošanas podziņas,jeb varbūt ieteiksiet balsot par komunistiem,čekistiem?

  10
 18. v

  hi hi...

  6
 19. Bondars rādās ir ar prokrievisku noslieci, lai gan tēvs tāds nebija.

  16
 20. s

  pareizi rakstīji,papētīt,ne jau kā arī Bondars spēlē teātri Saeimā,bet daudzu gadu garumā.Ko redzam-plānā galdiņa urbējs,siltākas vietas meklētājs,naudas,varas kārs,līdz ar to arī nodevīgs,Krājbankas krahs,dzīvošana visai ģimenei pāri līdzekļiem...Saprotams,ka Zanders zin vēl daudz vairāk,kas ir apstiprinājums nebalsot par Bondaru.

  17
  Parādīt vēl 1 atbildi
 21. U

  Bondars ir jau nokauta kārts. Kurš to nesaprot, tas nesaprot neko.

  34
 22. M

  Kāpēc neviens nav Bondaram uzdevis jautājumu, par kādiem lidzekliem vins un viņa ģimene piekopj dārgo dzīves veidu? ceru cilvēki vēlēšanu dienaā atcerēsies, ka Bindars vadīja Krjbanku un lepni gāja uz Jauno Vilni.
  Rīgas labklājība nav viņa dienas kārtībā, bet gan varas kāre.

  55
 23. K
  Kapeikpissējji Mja2017. g. 19. februārī 04:23

  Iegaudojās

  2
 24. $

  ...runa jau nav par Bondaru,Pēteri vai Miķeli , runa manuprāt jau ir par to, cik daiļrunīgi, viena sabiedrības daļa visus kandidātus norej ,bez jēdzīga pamata, kaut pats ir trulāks par trulu,bet ko tu pats esi labu izdarījis valstij? Protams, vienu vienmēr vajag kas iesāk, tad pārējie.

  10
 25. m

  ...visu cieņu Bondaram. varbūt Rīga tiešām kļūs Latvijas galvaspilsēta.

  18
 26. c
  cien.malēnieti, malēnietis2017. g. 17. februārī 18:55

  tās ir pašvaldības vēlēšanas,tāpēc uztraucies ,ko vēlēsi savā ciemā.

  24
 27. !

  Narciss, kuram uzticēties nevar.

  59
 28. es viņā tik redzu lielu varas kāri .

  47
 29. t

  un vēl lielāku naudas kāri.

  50
 30. S
  Sapuvusii LV tieslietu sistēma 2017. g. 17. februārī 16:35

  Uz notikušo reaģēja arī Ģenerālprokuratūra. Tika ierosināts kriminālprocess. Tikai nevis par to, lai pārbaudītu - ir vai nav Jurašam piedāvāts kukulis, ir vai nav KNAB vadība pieļāvusi bezdarbību, neķerot kukula piedāvātājus, bet gan par valsts noslēpuma saturošas informācijas iespējamo izpaušanu žurnālā «Ir».

  9
 31. Z

  Lai nu kā, bet tavu rakstu nelasīšu tikai tāpēc, ka tas ir sadalīts četrās daļās, lai gan pilnīgi var iztikt ar vienu. Nav man jāgaida, kamēr četras reizes ekrānā parādās vienas un tās pašas tizlās reklāmas.

  15
 32. a

  Labs arguments, gudriniek.

  1
 33. J

  Rīgas domē radi jāmeklē:D:D:D

  15

iepriekšējais 1 2 3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi