Kā Meganas stils sāk līdzināties Keitai. Protams, karalienes iespaidā

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: SCANPIX

Ja pavērojam Saseksas hercogienes Meganas ģērbšanās stilu, top skaidrds, ka karaliene Elizabete II ir diktējusi savus noteikumus, jo tas patiesi sāk līdzināties Kembridžas hercogienes Keitas Midltones stilam. Etiķetes stilam.

 

FOTO: SCANPIX

Matu brīvās lokas

Matu sakārtojums visbiežāk tiek veidots klasiskās, brīvi vijīgās matu lokās. Sievišķīgs un nepiespiests.

 

FOTO: SCANPIX

Miesas krāsas zeķes vai zeķubikses

Megana vairs sabiedrībā neparādās kā senāk - ar kailām kājām. Tagad viņa tāpat kā Keita ir bieža ādas krāsu zeķbikšu vai zeķu patērētāja.

 

FOTO: SCANPIX

Manikīrs bez košas nagu lakas

Viņas Augstība 1989. gadā noteica karaliskās ģimenes sievietēm piemērotāko nagu laku. Tās nosaukums ir «Ballet Slippers by Essie», un to izmanto arī hercogiene Keita Midltone. Pēdējā laikā arī Megana nav redzama ar koši nolakotiem nagiem.

 

FOTO: MEGA

Klasiska silueta papēži

Kā izrādās, karalienei nepatīk pilnas platformas augstpapēžu kurpes, tāpēc tādās, visdrīzāk, Keitu un Meganu neieraudzīsiet. Karalienei tīk klasiskas gan augstpapēžu, gan zemu papēžu izejamās kurpes. Nekādu eksperimentu arī Meganas kurpju garderobē nebūs.

 

FOTO: SCANPIX

Klačs

Kā tad bez klača somiņas. Turklāt klačs ir arī veids, kā aizsegt dekoltē zonu, izkāpjot no automašīnas, vai, ja nevēlies sarokoties ar konkrēto personu, vari turēt klaču abās rokās.

 

FOTO: SCANPIX

Cepures, cepures, cepures

Tagad Meganas garderobē, tāpat kā Keitai, būs daudz dažādu stilu cepuru. Karaliskā ģimene bez cepurnieka nav iedomājama.

 

FOTO: SCANPIX

Bez atkailinātiem pleciem publikā

Lai gan Megana eksperimentēja ar šo etiķetes punktu, tomēr viņa, domājams, piekāpsies un, ja arī atkailinās plecus, tas būs pārdomāts variants.

Uz augšu