P, 26.09.2022.

Pirmās adventes koncerts «Es skaistu vietu zinu»

TVNET
Pirmās adventes koncerts «Es skaistu vietu zinu»
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: publicitātes

Svētdien, 3. decembrī, kad atzīmējam Pirmo adventi, Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā notiks koncerts «Es skaistu vietu zinu». Koncerta sākums – plkst.19.

Koncertā skanēs skaistākās Ziemassvētku dziesmas operdziedātāju Evitas Zālītes un Jāņa Apeiņa, dziedātāja un komponista Marta Kristiāna Kalniņa, kā arī jaunās dziedātājas Dārtas Stepanovas izpildījumā.

Īpaša daļa koncertā tiks veltīta komponista Valta Pūces dziesmām «Es skaistu vietu zinu», «Ziemassvētki baltajās mājās», «Bāreņa lūgšana», «Tik klusa un svēta», «Ir spožums kāds tuvāks», «Nosalušais sunītis», tāpat koncerta programmā iekļautas tradicionālās Ziemassvētku dziesmas «Kas ir šis bērns», «Ne šūpulī greznā», «Jūs ticīgie nāciet», «Pār mazo ciemu ielejā», «Es skaistu rozīt zinu» un citas.

Pie klavierēm koncertā būs komponists Valts Pūce, savukārt ģitāras pavadījumu nodrošinās Ilze Grunte. Visām koncertprogrammā iekļautajām dziesmām ir radīti jauni aranžējumi; ikviena melodija, pateicoties apvienotajam mūziķu sastāvam, iegūs jaunu skanējumu. Klausītāji koncertā varēs dzirdēt ne tikai klavieres, ģitāru, bet arī blokflautas skaņas, kā arī Marta Kristiāna izpildījumā ieskanēsies oboja.

Bezmaksas ielūgumi uz koncertu pieejami Jaunās Sv. Ģertrūdes baznīcas kancelejas darba laikā: trešdienās un piektdienās plkst.11 – 13, ceturtdienās plkst.13–18.30, kā arī dievkalpojumu laikā svētdienās plkst.11 un ceturtdienās plkst.19.

Tēmas
Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu