Sv, 25.09.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Augusta lietavu valsts ceļiem radīto zaudējumu segšanai prasīs € 1,3 miljonus

LETA
Augusta lietavu valsts ceļiem radīto zaudējumu segšanai prasīs € 1,3 miljonus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Autotransporta direkcija

Augusta lietavas un plūdi Latvijas valsts ceļu tīklam nodarījuši zaudējumus 1,3 miljonu eiro apmērā, pauda AS «Latvijas valsts ceļi» (LVC) pārstāve Anna Kononova.

Viņa norādīja, ka LVC šādi izdevumi nebija plānoti. Aprēķini iesniegti Satiksmes ministrijā, kas jau tālāk aicinās valdību attiecīgu summu piešķirt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Vienlaikus Kononova piebilda, ka aprēķinātajos zaudējumos neietilpst izdevumi, kas radīsies, lai novērstu pēdējo divu dienu lietavu radītās sekas. Lai saprastu nodarīto skādi, jāsagaida, kad kritīsies ūdens līmenis.

Kā ziņots, plūdu dēļ satiksmei patlaban slēgts valsts reģionālā autoceļa P62 Krāslava-Preiļi-Madona posms pie Kvītaines Krustpils novada Atašienes pagastā, kā arī valsts vietējie ceļi - autoceļa V759 Rožupe-Švirksti posms no 1,3 līdz 2,6 kilometram, Žīguri-Silaciems-Katleši (V473) Viļakas novada Žīguru pagastā pie Katlešiem, kā arī Livzinīki-Krīvu Stiglova (V530) Kārsavas novada Mežvidu pagastā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu