Vēl paplašinoties ceļu remontdarbiem, autovadītājiem Latvijā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

FOTO: SCANPIX

Šonedēļ ceļu remontdarbus Latvijā sāks vēl septiņos objektos, tāpēc autovadītājiem jārēķinās ar vēl plašākiem satiksmes ierobežojumiem, informēja «Latvijas valsts ceļi».

Visā valsts autoceļu tīklā turpinās būvdarbi, un pašlaik tie notiek jau 60 valsts autoceļu posmos. Šodien sākas būvdarbi abpus Ķeguma HES - pašā Ķegumā, uz autoceļa no Daugavpils šosejas līdz HES, kā arī otrpus HES - uz autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava.

Tāpat šodien sākas darbi uz diviem autoceļiem pie Jelgavas: uz autoceļa Jelgava-Iecava netālu no apdzīvotās vietas Garoza un uz autoceļa Jelgava-Kalnciems pie Valgundes. Darbus uzsāks arī Viļakas novadā, uz autoceļa Balvi-Viļaka.

Remontdarbi notiek arī pie Rīgas HES, un tur var būt ievērojami palēnināta satiksme, īpaši rīta un vakara stundās. Līdzīgi var būt arī Ulbrokā, Siguldā, kur notiek krustojuma rekonstrukcija, kā arī uz Ventspils šosejas pie tilta pāri Lielupei un posmā starp rotācijas apļiem pie Tukuma.

Joprojām visvairāk remontdarbu posmu ir uz Ventspils šosejas, vairākos posmos remontdarbi notiek arī uz Liepājas šosejas. Vairāk nekā stundu papildu laiks ceļā jāierēķina posmā no Daugavpils līdz Medumiem, kur satiksmi regulē ar deviņiem luksoforu pāriem.

Pierīgā ar remontdarbiem jārēķinās uz autoceļa Ulbroka-Ogre, Ulbrokā, kur palēnināta satiksme var būt pie rotācijas apļa. Līdz 20.jūlijam uz šī paša ceļa ir slēgts posms no Tīnūžiem līdz Ogrei. Tāpat darbi notiek uz autoceļa Rīga-Carnikava, no Rīgas robežas līdz Garciemam, kā arī ir atsākti Ķekavas tilta pārbūves darbi uz autoceļa Mežvidi-Baldone, kur satiksmi regulē ar luksoforu.

Uz augšu