Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Asociācija: Latvijas gaļas pārstrādes tirgū nav vietas jauniem dalībniekiem

«Rēzeknes gaļas kombināts» padomes priekšsēdētājs Guntis Piteronoks FOTO: Evija Trifanova / LETA

Latvijas gaļas pārstrādes tirgū augstās konkurences dēļ nav vietas jauniem dalībniekiem, aģentūrai LETA atzina Latvijas Gaļas ražotāju un pārstrādātāju asociācijas valdes priekšsēdētājs un gaļas pārstrādes uzņēmuma «Rēzeknes gaļas kombināts» padomes priekšsēdētājs Guntis Piteronoks.

«Domāju, ka nē, jauniem tirgus dalībniekiem nav vietas. Konkurence ir liela un, būtībā, ražošanas izmaksas, ja runājam par iekārtām un jaudām, ir lielas. Ja ir iecere sākt biznesu, tas nav simtos, bet miljonos mērāms cipars,» teica, Piteronoks, paskaidrojot, ka biznesa uzsākšanai nepieciešamais investīciju apmērs ir milzīgs.

Viņš atzina, ka Latvijas gaļas pārstrādes tirgū arī iepriekšējos gados ir bijusi milzīga konkurence. «Konkurence mūsu tirgū vienmēr ir bijusi augsta,» sacīja Piteronoks.

Vienlaikus viņš piebilda, ka konkurenci savstarpēji rada esošie tirgus dalībnieki, kuri savstarpēji sacenšas par patērētājiem.

Latvijas Gaļas ražotāju un pārstrādātāju asociācijas mērķis ir regulāri vākt un apkopot informāciju par gaļas un tās izstrādājumu ražošanai nepieciešamo izejvielu piegādes iespējām, cenām, par produkcijas ražošanas un realizācijas apjomiem un saražotās produkcijas realizācijas tirgu.

Uz augšu
Back