Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

No amata atkāpies VNĪ vadītājs Mārtiņš Tols

Mārtiņš Tols FOTO: Ieva Lūka / LETA

No amata atkāpies VAS «Valsts nekustamie īpašumi» (VNĪ) vadītājs Mārtiņš Tols.

(pievienota 4.rindkopa.)

Kā informēja Finanšu ministrijā (FM), šodien VNĪ padome pieņēma uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Tola atlūgumu.

Tols pēc abpusējas vienošanās lūdzis viņu ar šā gada 20.martu atbrīvot no amata pienākumiem.

Savas atkāpšanās iemeslus Tols pašlaik nekomentē, portālu TVNET informēja VNĪ pārstāvis Arnis Blodons.

Vienlaicīgi padome pieņēma lēmumu nākamnedēļ izsludināt publisku atlases konkursu uz VNĪ valdes priekšsēdētāja, kā arī trīs valdes locekļu amatiem.

Diviem valdes locekļiem - Andrejam Milzarājam un Madarai Melnmatei-Savickai - šā gada aprīlī un augustā beigsies pilnvaru termiņi. Savukārt valdes locekle Līga Ermane, kura nesen bija iecelta šajā amatā, turpinās strādāt līdz savu pienākumu termiņa beigām.

Jaunajai VNĪ valdei būs jānodrošina uzņēmuma pārvaldības maiņa, lai sekmīgi izstrādātu un ieviestu uzņēmuma attīstības stratēģiju 2018.-2022.gadam. Tāpat valdes pienākumos būs īstenot pārmaiņas, lai VNĪ kļūtu par modernu nekustamo īpašumu projektu attīstītāju, kā arī noteikt jaunos darbības standartus atbilstoši mūsdienu ekonomikas perspektīvām.

Patlaban VNĪ darbības pamatvirzieni ir jaunu valstiski nozīmīgu būvniecības projektu attīstīšana, valsts nekustamā īpašuma apsaimniekošana un atsavināšana. Saskaņā ar nesen apstiprinātajiem statūtiem turpmāk valdē darbosies valdes priekšsēdētājs un četri valdes locekļi.

Pretendentu atlases komisija jau tuvākajā laikā uzsāks darbu, lai atklātā konkursā izvēlētos piemērotākos pretendentus VNĪ valdei.

Uz augšu
Back