S, 13.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Vienotības» Rīgas domes frakcijas vadītāja Ēlerte nepiedalīsies pašvaldību vēlēšanās

LETA
«Vienotības» Rīgas domes frakcijas vadītāja Ēlerte nepiedalīsies pašvaldību vēlēšanās
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Sarmīte Ēlerte
Sarmīte Ēlerte Foto: Evija Trifanova/LETA

Pašreizējā «Vienotības» Rīgas domes frakcijas vadītāja Sarmīte Ēlerte nepiedalīsies nākamajās Rīgas domes vēlēšanās.

(Papildināta no 4.rindkopas.)

Ēlerte šodien partijas Rīgas nodaļas kopsapulcē sacīja, ka vēlēšanās nestartēs, taču balsos par «Vienotību».

Politiķe uzskatīja gan frakcijas paveikto, gan arī pauda kritiku pašreizējai Rīgas domes vadībai. Ēlerte arī pateicās pašreizējai komandai par sadarbību, kā arī «Vienotības» vadītājam Andrim Piebalgam, kuram izdevies ātri likvidēt partijas konfliktus.

Ēlerte žurnālistiem skaidroja, ka četros gados Rīgas domē guvusi vērtīgu pieredzi, tomēr tagad paskatīsies uz politiku «no malas». Viņa arī turpmāk būšot «Vienotības» partijas biedre.

Taujāta par iespējamo nodarbošanos, Ēlerte atbildēja, ka pasaule ir izaicinājumu pilna un nevalstiskajā sektorā netrūkst lietu, ko darīt.

Ēlerte iepriekš no «Vienotības» saraksta tika ievēlēta 10.Saeimā, vēlāk kļuva par kultūras ministri Valda Dombrovska valdībā, vēlāk viņa kļuvusi par Ministru prezidenta ārštata padomnieci nacionālās identitātes, pilsoniskās sabiedrības un integrācijas jautājumos, tāpat pildījusi kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes (VL-TB/LNNK) padomnieces pienākumus.

Iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās Ēlerte startēja ar pirmo numuru «Vienotība» sarakstā Rīgā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu