Desmit sirsnīgākās šā gada Ziemassvētku reklāmas

TVNET
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Ekrānuzņēmums

Ziemassvētku reklāmas pēdējos gados kļuvušas teju tikpat nozīmīgas kā amerikāņu futbola fināla «Super Bowl» reklāmas. Katrā ziņā video vietnē «Youtube» daudzām svētku reklāmām ir jau vairāki miljoni skatījumu. Katru gadu īpaši sirsnīgas reklāmas gatavo lielveikalu ķēde «John Lewis», taču arī citi zīmoli sākuši nopietni konkurēt par Ziemassvētku iepirkšanās drudža pircēju sirdīm. Reklāmas kā izklaide - tāda ir jaunā reklāmu koncepcija!

 
Foto: Ekrānuzņēmums

10. Hītrovas lidostas lācīši

Reklāma ar diviem mīlīgiem lācīšiem «Coming Home for Christmas», kas dodas cauri lidostai, lai satiktos ar saviem tuviniekiem, «Youtube» skatīta jau aptuveni 4,57 miljonus reižu.

 
Foto: Ekrānuzņēmums

9. Kaķi un dāvanas

Kaķu barības ražotājs «Whiskas» savu produktu reklamē ar daudziem un dažādiem kaķiem, kuri «izrēķinās» ar Ziemassvētku dāvanām.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 5,1 miljonu reižu.

 
Foto: Ekrānuzņēmums

8. Vess Andersons un H&M

Pasauli sajūsminājusi zīmola «H&M» jaunā Ziemassvētku īsfilma, ko veidojis slavenais režisors Vess Andersons un kurā vilciena konduktora lomā filmējies amerikāņu aktieris Adriens Brodijs (Adrien Brody).

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 8,7 miljonus reižu.

 
Foto: Ekrānuzņēmums

7. Santa Klausa kundze palīdz ar dāvanu kādam zēnam

Apgērbu zīmols «Marks & Spencer» radījis episku trīs minūšu reklāmu «Christmas With Love From Mrs Claus», kurā Santa Klausa kundze palīdz ar dāvanu kādam jaukam zēnam.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 7,57 miljonus reižu.

 
Foto: Ekrānuzņēmums

6. Frankenšteina Ziemassvētki

Kompānija «Apple» reklāmā izspēlē Frankenšteina un kādas mazas meitenes draudzību. Ir taču Ziemassvētki!

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 7,6 miljonus reižu.

 
Foto: Ekrānuzņēmums

5. Limonādes spēks

«Coca-Cola» allaž pratusi idealizēt savu produktu, un arī šajā Ziemassvētku reklāmā šī limonāde nāk kā glābiņš daudziem svētku nogurdinātajiem.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 8,1 miljonu reižu.

 
Foto: Ekrānuzņēmums

4. Labākā dāvana - vecāku uzmanība

Vācijas lielākais lielveikals «EDEKA» aicina apstāties, neskriet pa galvu pa kaklu, lai visu izdarītu perfekti, bet tā vietā veltīt laiku saviem bērniem.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 10,1 miljonu reižu.

 
Foto: Ekrānuzņēmums

3. Labākā dāvana - tu pats

Viena no lielākajām Apvienotās Karalistes lielveikalu ķēdēm «Sainsbury's» savā animācijas filmā vēsta ko līdzīgu - dāvanām nav galvenā nozīme, galvenais veltīt savu uzmanību tuviniekiem.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 14,5 miljonus reižu.

 
Foto: Ekrānuzņēmums

2. Ar Holivudas vērienu

Luksusa zīmola «Burberry» reklāma uzfilmēta teju kā Holivudas filma. Galvenajās lomās Sjenna Millere, Lilija Džeimsa u.c.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 14,2 miljonus reižu.

 
Foto: Ekrānuzņēmums

1. Suns un batuts («John Lewis»)

Katru gadu Ziemassvētku laikā lielveikalu ķēde «John Lewis» publicē kādu sirsnīgu Ziemassvētku reklāmu. Arī šis gads nav izņēmums. 2014. gada reklāmai, kurā galvenie tēli bija puisītis un pingvīns, un pagājušā gada, kurā meitenīte lūkojās teleskopā, seko īsstāsts par kādu citu meiteni, kura Ziemassvētku rītā pamostas un pagalmā ierauga ilgi gaidītu dāvanu - batutu. To iepriekšējā vakarā saskrūvējis Santa Klauss (meitenītes tētis, protams), un tajā pa nakti jau paspējuši izlēkāties dažādi meža zvēri. To visu pa mājas logu vēro suns.

Reklāma «Youtube» skatīta jau aptuveni 22,5 miljonus reižu.

Uz augšu