Pk, 12.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Liepājas teātris Ziemassvētku laikā piedāvās koncertu «Ziemas ceļi»

TVNET
Liepājas teātris Ziemassvētku laikā piedāvās koncertu «Ziemas ceļi»
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Karīna Tatarinova
Karīna Tatarinova Foto: Edgars Kalmēns/TVNET

Adventes laiks ir sācies, Ziemassvētki ienāk arī Liepājas teātrī. Jau 10. gadu mazos skatītājus priecēs izrāde «Sniegbaltītes skola» (9. un 10. decembrī), savukārt ikviens - gan liels, gan mazs - aicināts uz Ziemassvētku koncertu, kas ir neatņemama svētku tradīcija Liepājas teātrī.

Koncertu, kuram dots nosaukums «Ziemas ceļi», veido Viktors Ellers, Normunds Kalniņš, Leons Leščinskis un Rasa Bugavičute-Pēce. Skatuves noformējumu rada Edgars Niklasons, kostīmus - Berta Vilipsone, video noformējumu - Sense Media, bet par skatuves gaismu atbild Klāvs Gūtmanis. Ar aktieriem koncerta tapšanas procesā strādā arī vokālā pedagoģe Ieva Dreimane.

Viktors Ellers, kurš pirmo reizi koncertā piedalīsies ne tikai kā izpildītājs, bet arī kā koncerta veidotājs, atzīst: «Protams, veidot Ziemassvētku koncertu, kuru skatītāji ik gadu apmeklē kuplā skaitā, ir izaicinājums. Taču kopā ar pārējo radošo komandu strādājam, lai radītu ko skaistu. Aicināsim skatītājus paraudzīties uz Ziemassvētkiem no nekomerciālās puses - uz vienu mirkli aizmirst steigu un dāvanu pirkšanas drudzi, un padomāt par tuviniekiem, kuriem sniegt sirds mīļumu. Svinīgs, mīļš un meditatīvs - tāds būs šā gada koncerts.»

Liepājas mūziķu pavadībā dzirdēsiet aktierus Agnesi Jēkabsoni, Everitu Pjatu, Aneti Berķi, Karīnu Tatarinovu, Viktoru Elleru, Pēteri Lapiņu, Kasparu Kārkliņu un Sandi Pēci, kā arī Dzintras Orbas vadīto vokālo ansambli «Gaismiņa».

«Ziemassvētku koncerts Liepājas teātrī jau ir tradīcija. Katru gadu cenšamies atrast tādu muzikālo materiālu, kas vēl nav skanējis, lai būtu interesanti gan aktieriem, gan skatītājiem. Protams, neiztikt arī bez tradicionālajām Ziemassvētku dziesmām, bet koncertā skatītājus gaida arī kāda «rozīnīte» ar humora pieskaņu,» stāsta N. Kalniņš. «Koncertam cauri vīsies arī kāda cimdiņa stāsts, kuru būs ierunājusi aktrise Anda Albuže un kas liks ikvienam aizdomāties par sevi un attiecībām ar apkārtējiem.»

Kopumā notiks trīspadsmit koncerti, no kuriem pirmais paredzēts 15. decembrī.

Lai skaists un mīlestības pilns šis gaidīšanas laiks - novēl Liepājas teātris.

Tēmas
Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu