Noklausies: Māsas Šomases «Tā kā brīnums»

TVNET
CopyLinkedIn Draugiem X
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: publicitātes

Māsas Šomases - Kristīne, Liene un Sandra Šarlote sveic savu mammu vārda dienā, izdodot kopā ierakstītu Ziemassvētku dziesmu «Tā kā brīnums».

Dziesmas mūzikas autors ir Gaitis Lazdāns, bet teksta autore ir Iveta Priede. Dziesma ir uzrakstīta pirms septiņiem gadiem un tieši šodien piedzīvo savu pirmatskaņojumu māsu Šomašu izpildījumā.

«Šis ir Ziemassvētku laiks, kad piepildās vēlēšanās un sapņi. Ir tik patīkami pārsteigt tuvos un mīļos. Krāsainās pasakas, skanīgās dziesmas, krāšņi rīti, skaistās bērnības atmiņas, kopīgas tradīcijas - tas viss sasilda mūsu sirdis, un par to paldies mammai. Man ir liels prieks, ka sadarbībā ar Gaiti tika iedziedāta tieši šī dziesma. Pats iedziedāšanas process bija viegls, dabisks un smaidu pilns. Tas bija kopīgs piedzīvojums, kas iemūžināts bildēs, video un dziesmā. Tas glabāsies mūsu atmiņās un atgādinās, cik gan forši ir būt kopā,» tā Kristīne Šomase.

«Brīnumi ir ik uz soļa. Tikai tos ir jāiemācās saskatīt. Visām mammām ir svarīgi, ka bērni kopā spēj izdarīt skaistas lietas, un tieši mūsu mammas brīnums šodien piepildās. Mammu, tavs sapnis ir piepildījies. Paldies māsām par skaisto un mīlestības pilno dziedājumu. Lai katrā ģimenē skan šī dziesma ar lielu mīlestību. Lai skaisti, sirsnīgi, ģimeniski svētki. Lai kā brīnumsvecītes gaismiņas iemirdzas jūsu sirsniņas,» tā Liene Šomase.

«Mēs paši radām savu ikdienu, un, cik tas ir forši, ka to radām tādu, kādu vēlamies. Mēs paši radām brīnumus, sajūtas, piepildām sapņus un realizējam vistrakākās savas un tuvāko idejas. Bet tas viss ir iespējams tikai tad, kad mīlam sevi un pasauli ap mums. Mīlot mēs esam radītāji un kļūstam smaidīgāki, priecīgāki, laimīgāki un padarām pasauli mirdzošāku un brīnišķīgāku. Mammu, mēs tevi ļoti mīlam! Lai top,» - Sandra Šarlote Šomase.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Uz augšu