Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Arī piektdien Rīgā atcelti visi ielidojošie un izlidojošie «Lufthansa» reisi

Arī piektdien, 25.novembrī, «Lufthansa» pilotu streika dēļ Rīgā būs atcelti visi izlidojošie un ielidojošie aviokompānijas reisi, portāls TVNET uzzināja lidostā «Rīga».

(pievienots lidostas «Rīga» komentārs 4. rindkopā)

Atcelti ir reisi Frankfurte-Rīga ar ielidošanas laiku plkst. 13.05 un 00.35 un reisi Rīga-Frankfurte ar izlidošanas laiku plkst. 6.40 un 14.05.

Sekot līdzi turpmākajai informācijai pasažieri var lidostas «Rīga» mājaslapā, zvanot pa uzziņu tālruni 1817 vai vēršoties aviokompānijā.

Lidostas «Rīga» pārstāve Laura Karnīte portālam TVNET pastāstīja, ka «Lufthansa» reisu atcelšana problēmas lidostā nav radījusi. «Acīmredzot aviokompānija ir labi komunicējusi par atceltajiem reisiem. Nav mums problēmu ar neapmierinātiem «Lufthansa» pasažieriem, kuri klīstu apkārt pa lidostu,» stāstīja Karnīte.

«Lufthansa» atcēlusi 830 piektdien paredzētos lidojumus saistībā ar pilotu streiku, kas ticis pagarināts vēl par vienu dienu. Lidsabiedrība norāda, ka piektdienas reisu atcelšana ietekmēs vairāk nekā 100 000 pasažieru.

Kopumā «Lufthansa» trīs dienā atcēlusi 2618 lidojumus, ietekmējot vairāk nekā 315 000 pasažieru.

Aviokompānijas pārstāvis skaidro, ka nav iespējams apmierināt pilotu pieprasīto algu paaugstinājumu, jo uzņēmums jau šobrīd viņiem maksā krietni vairāk salīdzinājumā ar konkurentiem.

Kā vēstīts, Vācijas lidotāju arodbiedrība «Vereinigung Cockpit» trešdien paziņoja, ka streiks, ko pieteikuši «Lufthansa» piloti, pagarināts līdz piektdienai. Piektdien streiks skars īso maršrutu lidojumus, pavēstīja arodbiedrība.

Šis ir jau 14.streiks, kopš 2014.gada aprīlī sākās konflikts par atalgojumu. Streiku izraisīja sarunu izjukšana par 5400 «Lufthansa» pilotu algām.

Arodbiedrība skaidro, ka «Lufthansa» jau vairākus gadus ir labi finanšu radītāji, un pieprasa, lai arodbiedrības biedriem atalgojums piecu gadu posmā ar atpakaļejošu datumu tiktu palielināts par 22%.

Uz augšu
Back