Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Lido» jaunās ēdināšanas vietas izveidē investējis € 600 000

Ēdināšanas kompānija AS «Lido» jaunās ēdināšanas vietas izveidē tirdzniecības centrā «Origo» investējusi 600 000 eiro.

(Papildināta 3., pievienota 5. un 6.rindkopa.)

Jaunās ēdināšanas vietas izveidē ieguldīts «DNB bankas» un attīstības finanšu institūcijas «Altum» finansējums.

«Lido» jaunā ēdināšanas vieta atrodas centra «Origo» B korpusā, Stacijas laukumā 2, Rīgā. Tās kopējā platība ir 332 kvadrātmetri, no kuriem 131 kvadrātmetru aizņem apmeklētāju zāle, kurā izvietotas 96 sēdvietas. Vasarā plānots izvietot arī āra terasi ar 60 sēdvietām.

Jaunajā «Lido» ēdināšanas vietā strādās 23 darbinieki.

Kā pastāstīja «Lido» valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa, uzņēmums turpinās sadarbību ar «Origo» un pārējo «Galactico» centru apsaimniekotāju «Linstow Center Management», atverot jaunu «Lido» ēdināšanas vietu tirdzniecības parkā «Alfa», kas notiks pēc tam, kad būs īstenots «Alfas» paplašināšanas projekts 2017. vai 2018.gadā.

Auziņa atzina, ka «Lido» šogad esot izpildījis paplašināšanās plānu. Taču nākamgad plānots atvērt jaunu «Lido» ēdināšanas vietu Pārdaugavā. Tiesa, kurā vietā un kad, Auziņa vēl nevarēja pateikt.

Jau vēstīts, ka šodien tirdzniecības centrā «Origo» atklāta jauna «Lido» ēdināšanas vieta.

«Lido» pērn apgrozīja 33,758 miljonus eiro un nopelnīja 1,23 miljonus eiro, liecina «Firmas.lv» informācija. Uzņēmums 2014.gadā cieta zaudējumus 888 957 eiro apmērā. Salīdzinot ar 2014.gadu, kad apgrozījums bija 33,158 miljoni eiro, pagājušajā gadā tas audzis par 2%.

«Lido» grupas kopējais apgrozījums pērn sasniedza 39 miljonus eiro, bet uzņēmumu kopējā peļņa bijusi 1,9 miljoni eiro. 2015.gadā grupas uzņēmumi Latvijā kopumā valstij nomaksājuši nodokļus 10,7 miljonu eiro apmērā, ierindojot «Lido» starp 100 lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Šogad «Lido» turpina attīstību, atverot jaunas ēstuves gan Latvijā, gan ārpus tās.

«Lido» grupā patlaban ietilpst 12 ēdināšanas vietas un trīs veikali Rīgā, trīs bistro Tallinā, divi restorāni «Ķirsons» un ražotne Berlīnē, gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava, konditoreja Rīgā.

Uzņēmums dibināts 1991.gadā. Tā pamatkapitāls ir 927 427 eiro. Uzņēmuma dibinātājs, ilggadējais īpašnieks un vadītājs Gunārs Ķirsons patlaban ieņem «Lido» padomes priekšsēdētāja amatu.

Uz augšu
Back