Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pagājušajā nedēļā Ķirsons devis € 26,9 miljonus lielu ķīlu

AS "Lido" īpašnieks Gunārs Ķirsons FOTO: Ieva Čīka / LETA

Pagājušajā nedēļā lielāko ķīlu devis ēdināšanas uzņēmuma AS «Lido» dibinātājs, ilggadējais īpašnieks un vadītājs Gunārs Ķirsons, kurš patlaban ieņem «Lido» padomes priekšsēdētāja amatu.

Kā liecina Uzņēmumu reģistra informācija, AS «DNB banka» no Ķirsona ņēmusi ķīlu 26 947 100 eiro vērtībā. LETA jau iepriekš rakstīja, ka, investējot 450 000 eiro, augusta beigās «Lido» atklāja savu pirmo ēdināšanas vietu Latvijā, kas atrodas ārpus Rīgas. Ieguldītie līdzekļi ir «DNB bankas» finansējums. Savukārt novembrī «Lido» tiks atklāts tirdzniecības centrā «Origo».

Savukārt metālapstrādes uzņēmums SIA «LEAX Rēzekne» pagājušajā nedēļā devis divas ķīlas «Svenska Handelsbanken AB». Viena ķīla ir 3,5 miljonu eiro vērtībā, bet otra - trīs miljonu eiro vērtībā.

Kopumā pagājušajā nedēļā reģistrētas 93 komercķīlas, bet 64 dzēstas.

Reģistrēto komercķīlu kopējā prasījuma summa ir 226 miljardi eiro, no tām ir spēkā komercķīlas ar kopējo maksimālo prasījuma summu 157 miljardi eiro. Dzēsto reģistrēto komercķīlu kopējā prasījuma summa ir 69 miljardi eiro.

Visvairāk komercķīlu - 13 - ņēmusi AS «Reģionālā investīciju banka» - 31,2 miljonu eiro vērtībā. Tai seko AS «Citadele banka» ar 12 komercķīlām 20,2 miljonu eiro apmērā, AS «SEB banka» ar deviņām komercķīlām 3,27 miljonu eiro vērtībā, «Nordea Bank AB» ar astoņām komercķīlām 8,5 miljonu eiro vērtībā un AS «Swedbank» ar astoņām komercķīlām 1,32 miljonu eiro vērtībā.

    Uz augšu
    Back