Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Tirdzniecības centrā «Origo» atvērs «Lido» ēdināšanas vietu

FOTO: TVNET

Tirdzniecības centrā «Origo» vēl šogad plānots atklāt ēdināšanas kompānijas AS «Lido» ēdināšanas vietu, apstiprināja «Lido» un «Origo» pārstāvji.

«Lido» pārstāve Līna Lisnere skaidro, ka patlaban vēl ir pāragri nosaukt atvēršanas datumu, kā arī piebilst, ka plašāku informāciju par projektu, tostarp par investīcijām, paredzēts izziņot vēlāk.

Savukārt «Galactico» centru pārvaldītājas SIA «Linstow Center Management» valdes loceklis un iznomāšanas un biznesa attīstības direktors Mārcis Budļevskis norādīja, ka jauno «Lido» ēdināšanas vietu plānots atvērt šogad. Tā atradīsies «Origo» centra B ēkas pirmajā stāvā.

«Tirdzniecības centrā «Origo» uzņēmums «Lido» jauno restorānu plāno atklāt vēl šogad. «Lido» atradīsies tirdzniecības centra «Origo» pirmajā stāvā, B ēkā, kā arī izmantos palīgtelpas pagrabstāvā. «Lido» pirmajā stāvā aizņems 276 kvadrātmetru platību, kā arī palīgtelpas pagrabā vēl 60 kvadrātmetru platībā. Vasaras sezonas laikā tiks izmantota arī āra terase Stacijas laukumā,» informē Budļevskis.

Jau vēstīts, ka, investējot 450 000 eiro, augusta beigās «Lido» atklāja savu pirmo ēdināšanas vietu Latvijā, kas atrodas ārpus Rīgas. Ieguldītie līdzekļi ir «DNB bankas» finansējums.

«Lido» pērn apgrozīja 33,75 miljonus eiro un nopelnīja 1,23 miljonus eiro, liecina «Firmas.lv» informācija. Uzņēmums 2014.gadā cieta zaudējumus 888 957 eiro apmērā. Salīdzinot ar 2014.gadu, kad apgrozījums bija 33,15 miljoni eiro, pagājušajā gadā tas audzis par 2%.

«Lido» grupas kopējais apgrozījums pērn sasniedza 39 miljonus eiro, bet uzņēmumu kopējā peļņa bijusi 1,9 miljoni eiro. 2015.gadā grupas uzņēmumi Latvijā kopumā valstij nomaksājuši nodokļus 10,7 miljonu eiro apmērā, ierindojot «Lido» starp 100 lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Šogad «Lido» turpina attīstību, atverot jaunas ēstuves gan Latvijā, gan ārpus tās.

«Lido» grupā patlaban ietilpst 11 ēdināšanas vietas un trīs veikali Rīgā, trīs bistro Tallinā, divi restorāni «Ķirsons» un ražotne Berlīnē, gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava, konditoreja Rīgā.

Uzņēmums dibināts 1991.gadā. Tā pamatkapitāls ir 927 427 eiro. Uzņēmuma dibinātājs, ilggadējais īpašnieks un vadītājs Gunārs Ķirsons patlaban ieņem «Lido» padomes priekšsēdētāja amatu.

Uz augšu
Back