Tehnikas operatoru sacensībās par čempionu kļuvis Vitālijs Gurskis no «Saldus ceļinieka»

«Latvijas Operatoru sacensībās 2016» finālā vislabāko rezultātu trīs uzdevumu kopvērtējumā uzrādīja un par uzvarētāju kļuva SIA «Saldus ceļinieks» operators Vitālijs Gurskis, informēja «Witraktor» pārstāve Elīna Avota.

Šajās sacensībās 100 industriālās tehnikas operatori sacentās par čempiona titulu un braucienu uz «Caterpillar» MDLC demonstrāciju centru Malagā, Spānijā, ko nodrošinās «Witraktor». Gurskis ieguva divas ceļazīmes sev un divas - savam uzņēmumam.

Pusfinālos pagājušajā nedēļā no pirmdienas līdz ceturtdienai tika noskaidroti 12 finālisti, kuri 9.septembrī cīnījās par galvenajām balvām. Katram dalībniekam pusfinālos bija jāveic trīs uzdevumi ar dažādām «Cat» tehnikas vienībām: «Gredzenu pavēlnieks» - ar universālo iekrāvēju 434F2, «Grade Control» - ar hidraulisko ekskavatoru 323FL un «»Cat» stafete» - ar teleskopisko iekrāvēju TH407C, mini ekskavatoru 302.4D un kompaktiekrāvēju 242D.

Finālam kvalificējās un cīņu par balvām turpināja Oskars Lācis (SIA «Limbažu Melio»), Guntars Sevostjanovs (PS «BKT»), Nauris Drelnieks (SIA «Rīgas ūdens»), Normunds Švābs (SIA «Norma S»), Jānis Kļaviņš (PS «BKT»), Artis Sūniņš (SIA «RERE Vide»), Gatis Vilmanis (SIA «Cemex»), Artjoms Mihailovs (SIA «Tilts»), Gatis Auželis (SIA «Mans»), Mārtiņš Vilmanis (SIA «SC Kuldīga»), Vitālijs Gurskis (SIA «Saldus ceļinieks») un Kaspars Helvigs (SIA «SC Kuldīga»).

Fināla dalībniekus gaidīja citi uzdevumi: «Veiklais baļķis» ar frontālo iekrāvēju 966M, «Catbols» ar riteņu ekskavatoru M318F un «Grade Control-2» ar hidraulisko ekskavatoru 323FL. Tiesneši vērtē gan uzdevuma izpildes laiku (ātrumu), gan kvalitāti, piemēram, soda punkti tiek piešķirti ne tikai par kļūdām uzdevuma izpildē vai trases aprīkojuma bojāšanu, bet arī par darba drošības noteikumu pārkāpumiem.

Otrajā vietā palika uzņēmuma SIA «Norma S» operators Normunds Švābs, trešajā vietā - SIA «Tilts» operators Artjoms Mihailovs, kuri katrs balvā ieguva ceļojumu vienai personai uz «Caterpillar» MDLC demonstrāciju centru Spānijā.

Papildu balvas finālistiem nodrošināja «Witraktor» sadarbības partneri un atbalstītāji - piemēram, «Cat Phones Baltic» dāvināja fināla otrās un trešās vietas ieguvējiem «Cat B30» mobilos tālruņus, bet sacensību uzvarētājam - jauno «Cat S60» viedtālruni ar termokameru. Fināla uzvarētāji saņēma balvas arī no «Starco Eastern Group», operatoru skolas SIA «537» un «BMW Motorrad Latvija».

Uz augšu