Sv, 7.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Otrs šogad plānotais «Lido» restorāns atradīsies tirdzniecības centrā «Origo»

BNS
Otrs šogad plānotais «Lido» restorāns atradīsies tirdzniecības centrā «Origo»
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Evija Trifanova / LETA

Otrs šogad plānotais sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma «Lido» restorāns atradīsies Rīgas tirdzniecības centrā «Origo», pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa. «Vēl vienu reizi šogad iepriecināsim latviešus - tuvākajā laikā tirdzniecības centrā «Origo» būs atvērts otrs «Lido» restorāns,» paziņoja Auziņa.

Vaicāta, vai ir plānota kāda jau esošā «Lido» restorāna rekonstrukcija Latvijā, Auziņa pastāstīja, ka nepārtraukti kaut kas tiek darīts, lai restorānus atjaunotu un uzlabotu. «Mēs jau pastāvīgi kaut ko darām. Mums jau ir tāds rīcības plāns, ka mums ir jāattīsta un jārenovē pastāvīgi, jo citādi jau mēs to latiņu nevaram noturēt. Un ieguldām mēs nepārtraukti, īpaši tajos, kuri mums ir tādi «vēsturiskākie«. Mums lielākajos plānos ir renovācija Tallinas objektiem, bet Latvijā arī mēs pastāvīgi kaut ko darām,» norādīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja.

«Lido» pagājušajā nedēļā atklāja jaunu restorānu Ādažu tirdzniecības iepirkšanās centrā «Apelsīns», kurā, pēc Auziņas paustā, investēti 450 tūkstoši eiro.

Jau ziņots, ka gada sākumā «Lido» paziņoja par divu nelielu restorānu atvēršanu Latvijā, kuru izveide izmaksā aptuveni līdz 500 tūkstošiem eiro pretēji lielo ēdināšanas iestāžu izveidei 1,5 miljonu eiro apmērā.

«Lido» konsolidētais apgrozījums, kurā ietilpst kompānijas darbības rādītāji Igaunijā un Latvijā, provizoriski ir pieaudzis līdz apmēram 40 miljoniem eiro.

«Lido» galvenie darbības virzieni ir sabiedriskā ēdināšana, gaļas produktu pārstrāde, zivju produktu apstrāde, pusfabrikātu ražošana un realizācija. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Gunārs Ķirsons. Rīgā ir deviņi «Lido» restorāni, kulinārijas ražošanas bāze, alus darītava, konditoreja, veikals un veikals-kafejnīca. Tāpat «Lido» ir trīs ēdināšanas vietas Igaunijā, un divi restorāni un ražotne Berlīnē.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu