Atbild Parex bankas eksperte Dace Priede

FOTO: AFI

Uz Financenet lasītāju jautājumiem par Parex bankas American Express® Business Card un American Express® Gold Business Card uzņēmumam radītām kredītkartēm atbild AS Parex banka Mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas nodaļas vadītāja Dace Priede.

Labdien, vai, lūdzu, American Gold karti izsniedz arī uzņēmumiem?

Jā, no šā gada jūlija Parex banka izdod arī American Express® Business Card un American Express® Gold Business Card, kas ir kredītkartes uzņēmumiem. Plašāka informācija par minētajām kartēm ir atrodama http://www2.americanexpress.lv/lv/cards/

Kāpēc ir TIK lieli procenti (3%) par naudas izņemšanu jūsu pašu bankomātos?

Kredītkartes galvenā funkcija ir norēķinu veikšana par pirkumiem un pakalpojumiem, nevis skaidras naudas izņemšana vai pārskaitījumi no kartes konta.

Tāpēc par pirkumu un pakalpojumu apmaksu tirdzniecības vietās nav komisijas maksas, savukārt par skaidras naudas izņemšanu un pārskaitījumiem no kartes konta ir noteikta komisijas maksa.

Kā es varu slēgt sadarbību ar jums, es nevēlos jūsu atskaites, jo divus gadus jūsu banku neizmantoju, es dzīvoju ārzemes?

Bankas kontu ir iespējams slēgt gan internetbankā, gan ierodoties bankas filiālē.

Lai internetbankā slēgtu kontu, sadaļā Rīkojumi ir jāizvēlas brīvas formas ziņojums, jāizvēlas attiecīgais konts un tālāk jāraksta Jūsu ziņojuma teksts par konta slēgšanu, norādot konta numuru, kartes veidu, valūtu.

Lai bankā slēgtu kontu, jādodas uz Jums ērtāko bankas filiāli, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

Vēršam uzmanību uz to, ka jebkuru kontu ir iespējams slēgt tad, ja konta atlikums ir 0,00.

Papildu informācijai lūdzu zvanīt bankas diennakts klientu servisam pa tālruni 67 010 000.

Vai Parex plāno tuvākajā laika piedāvāt ari Diners Club kredītkartes?

Parex banka Latvijā šobrīd neplāno izdot Diners Club kredītkartes.

Uz augšu