T, 10.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

ZRP premjera amata kandidāts - Edmunds Sprūdžs

LETA
ZRP premjera amata kandidāts - Edmunds Sprūdžs
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Uzņēmējs Edmunds Sprūdžs
Uzņēmējs Edmunds Sprūdžs Foto: LETA

Šodien Zatlera reformu partijas (ZRP) kongresā par Ministru prezidenta amata kandidātu izvirzīts ZRP valdes loceklis, uzņēmējs Edmunds Sprūdžs. ZRP kongresā kā finanšu ministra kandidātu nākamajai valdībai apstiprināja ekonomistu Vjačeslavu Dombrovski.

Sprūdžs ir uzņēmējs informācijas tehnoloģiju, grāmatvedības uzskaites un konsultāciju, viesmīlības un aktīvās atpūtas nozarēs, Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācijas valdes loceklis.

Agrāk Sprūdžs bijis "HansaWorld Ltd." valdes loceklis un reģionālais vadītājs. Patlaban Sprūdžs izstrādā disertāciju Velsas universitātes maģistra grāda iegūšanai uzņēmējdarbības vadībā.

Jau ziņots, ka ZRP finanšu ministra kandidāts nākamajai valdībai būs ekonomists Vjačeslavs Dombrovskis, apstiprināja ZRP pārstāve Daiga Holma.

Dombrovskis ir viens no ZRP piedāvātās ekonomikas programmas autoriem.

Šodien ZRP kongresā plānots spriest par partijas piedāvājumu Saeimas ārkārtas vēlēšanās, publiskot piedāvājumu valdības sastāvam. Paredzēts arī nosaukt ZRP līderus vēlēšanu apgabalos.

Kā informēja ZRP pārstāve Daiga Holma, kongresā piedalīšoties vairāk nekā 900 partijas biedru.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu