C, 11.08.2022.

Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa pirmās kārtas projekts saņēmis CFLA pozitīvu vērtējumu

LETA
Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa pirmās kārtas projekts saņēmis CFLA pozitīvu vērtējumu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Patrīcija Eglīte/LETA

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca saņēmusi Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) atzinumu par "Paula Stradiņa slimnīcas būves "A1" funkcionalitātes pārbaudi", kas bijis pozitīvs, informēja slimnīcas pārstāve Janita Veinberga.

Pēc viņas paustā, CFLA veica funkcionalitātes pārbaudi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) lielā projekta īstenošanas vietā - Stradiņa slimnīcas jaunajā korpusā, lai gūtu pārliecību par projekta mērķa sasniegšanu, atbilstoši vienošanās paredzētajam.

Aktā teikts, ka, ņemot vērā pārbaudes laikā konstatēto un papildus sniegto informāciju, aģentūra informē, ka pārbaudes rezultāts tiek noteikts "pozitīvs", līdz ar to A korpusa pirmās kārtas ēkas plānotā funkcionalitāte sasniegta un visas iecerētās medicīniskās struktūras veiksmīgi sākušas darbu jaunajā ēkā, norāda slimnīcā.

Pēc Veinbergas paustā, pērn 30.maijā tika sākta A korpusa 1.kārtas ekspluatācija, un struktūrvienības sāka darbu A korpusa 1.kārtas ēkā. Lielā projekta līgums ar tā papildvienošanām paredzēja, ka līdz 2018.gada 30.jūnijam jāsasniedz pilna projektā paredzētā funkcionalitāte. Šī iemesla dēļ CFLA un Veselības ministrijas pārstāvji 2018.gada 4.jūlijā ieradās Stradiņa slimnīcas jaunajā korpusā, lai gūtu pārliecību par projekta mērķu sasniegšanu, atbilstoši līgumā un papildvienošanām paredzētajam.

Slimnīca atgādina, ka patlaban aktīvi notiek A korpusa 2.kārtas būvprojekta izstrāde, lai 2019.gada pavasarī varētu sākt būvdarbus ēkai, kuras kopējā platība pārsniegs 37 000 kvadrātmetrus. Būvdarbus plānots pabeigt līdz 2022.gada beigām. Pārcelšanos uz A korpusa otrās kārtas telpām plānots veikt 2022.gadā. A korpusa 2.kārtas ēkā atradīsies Neatliekamās medicīnas centrs jeb uzņemšana, operāciju zāles, ķirurģijas un neiroķirurģijas profili, neiroloģijas nodaļa un insulta vienība, sejas un žokļu ķirurģija, kā arī intensīvā terapija un Sievietes un bērna klīnika kopā ar dzemdību bloku.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu