Pēc sienas sabrukšanas slēgta Daugavpils šautuve

FOTO: Daugavpils dome

Pagājušās nedēļas nogalē sabrukusi Daugavpils šautuves siena, tāpēc šonedēļ šautuve slēgta, informē Daugavpils dome. 

Nobrukusi ir šautuves sienas daļa Raiņa ielas pusē pie 3.vidusskolas. Šonedēļ pilsētas domes priekšsēdētājs Rihards Eigims ("Mūsu partija") par notikušo iztaujājis domes Sporta pārvaldes vadītāju Juri Stivriņu un šautuves direktoru Dmitriju Vasiļjevu, jo pēc sienas sabrukšanas 28.jūlijā netika organizēta objekta apsardze, arī policijai par notikušo ziņots nebija, lai arī ēkā glabājas šaujamieroči. Turklāt domē līdz šim nav bijis rakstiskas informācijas, ka celtne atrodas kritiskā stāvoklī.

Stivriņš skaidroja, ka līdz būvvaldes speciālistu atzinuma saņemšanai nolemts nodarbības šautuvē atcelt. Tā pašlaik ir slēgta, kamēr tiks pieņemts lēmums par ēkas demontāžu, atjaunošanu vai pārcelšanu uz citu pilsētas vietu. Tāpat ir uzstādīts metāla žogs, kas liedz jebkuru pieeju sagruvušajai sienas daļai.

Pašvaldības preses sekretāre Līga Korsaka aģentūrai LETA klāstīja, ka Sporta pārvaldes pārziņā esošo šautuvi izmanto sportisti, policijas darbinieki, zemessargi un Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi.

Uz augšu