T, 10.08.2022.

Aļona Ostapenko izvēlas ieguldīt nekustamā īpašuma projektā Mežaparkā

TVNET
Aļona Ostapenko izvēlas ieguldīt nekustamā īpašuma projektā Mežaparkā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Mežaparka Rezidences

Tenisiste Aļona Ostapenko daļu no savā karjerā nopelnītajiem 6 miljoniem eiro plāno ieguldīt tieši nekustamajā īpašumā. Sportiste ir nolēmusi investēt vienā no lielākajiem dzīvojamo ēku projektiem Rīgā – “Mežaparka Rezidences”.

“Šis būs mans nozīmīgākais finansiālais ieguldījums, un esmu pārliecināta par izdarīto izvēli. Arī viens no pelnošākajiem sportistiem pasaulē – Rodžers Federers – visbiežāk savus līdzekļus investē nekustamajā īpašumā, viņam pieder modernas villas Šveicē un Dubaijā.

Šobrīd vēl neesmu pieņēmusi galīgo lēmumu par kāda konkrēta īpašuma iegādi, bet uzmanību piesaistīja mūsdienu arhitektūras villu projekti, kas līdzinās projektiem pasaules pilsētās,” stāsta Aļona Ostapenko.

Mežaparkam ir izveidota jauna daļa – par winners district vietu dēvētās “Mežaparka Rezidences”, kas ne tikai iekļaujas esošajā Mežaparka ainavā, bet arī to papildina ar savu 31 hektāru plašo teritoriju. Projekta koncepcijas autors ir arhitekts Andris Kronbergs, tās pamatā ir ideja, kas esošo Mežaparka apbūvi ļauj apvienot ar mūsdienīgu dizainu un komfortu.

Līdz šī gada beigām projektā tiks pabeigtas divas jaunas savrupmājas un viena dvīņu māja. 2019. gada vasarā tiks nodotas ekspluatācijā pirmās dzīvokļu un rindu mājas. Tāpat “Mežaparka Rezidencēs” tiek būvēta biroju ēka, kā arī privātai apbūvei piedāvāti dažādu platību zemesgabali.

Līdz šim savu izvēli par labu “Mežaparka Rezidencēm” ir atklājusi arī uzņēmēja un žurnāla “L'Officiel Latvija” izdevēja Anna Orlova – viņa bija pirmā pircēja, kas tur iegādājās zemesgabalu, tādējādi demonstrējot ticību projektam jau agrīnā tapšanas stadijā.

Skaidrojot, kāpēc izvēlējusies šo vietu savas sapņu mājas būvniecībai, Anna Orlova atzina, ka šis esot bijis viņas trešais mēģinājums iegādāties zemi Mežaparkā. “Ja šis projekts nebūtu bijis pieejams tirgū, es tā arī neko nebūtu nopirkusi,” saka izdevēja un piebilst, ka “Mežaparka Rezidences” ir ļoti pārliecinošs un augstvērtīgs projekts.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu