"Maxima" veikalā Rīgā mitruma dēļ atdalījušies un nokrituši griestu fragmenti
papildināts

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Pirmdienas rītā Rīgā, veikalā "Maxima", kas atrodas Krišjāņa Barona un Matīsa ielas stūrī, mitruma dēļ daļēji atdalījušies un nokrituši iekārto griestu fragmenti, aģentūrai LETA apstiprināja "Maxima Latvija" pārstāve Liene Dupate-Ugule.

Pirmdienas rītā, “Maxima” veikalā Matīsa ielā, Rīgā vēl pirms tā atvēršanas pircējiem tika konstatēti bojājumi dekoratīvo iekraramo griestu plāksnēs, kas radušies mitruma rezultātā. Lai novērstu defektu un atjaunotu dekoratīvās plāksnes, veikals tika slēgts.

Pašlaik situācija ir atrisināta,  dekoratīvo iekaramo griestu plāksnes ir atjaunotas un veikals ir vēris durvis pircējiem.

“Maxima Latvija” atvainojas pircējiem par sagādātajām neērtībām.

LETA jau ziņoja, ka "Maxima Latvija" apgrozījums 2017.gadā bija 723,054 miljoni eiro, kas ir par 4,2% vairāk nekā 2016.gadā, bet kompānijas peļņa palielinājās par 93,9%, sasniedzot 23,224 miljonus eiro.

"Maxima Latvija" pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai "Lincoln Land Erste B.V". Uzņēmuma veikalu tīklu veido četru formātu 160 tirdzniecības vietas - pieci "Maxima XXX", 24 "Maxima XX", 128 "Maxima X" un trīs "Maxima Express".

Uz augšu