STV Pirmā! kopā ar Māmiņu Klubu pirmo reizi Latvijā rīko Sieviešu Festivālu

FOTO: Publicitātes foto

Jau 2. martā vairāk nekā divi tūkstoši sieviešu no visas Latvijas pulcēsies pirmajā izklaidējošajā un izglītojošā Sieviešu Festivālā, kuru rīko un apmeklētājām bez maksas piedāvā organizācija un vecāku medijs Māmiņu Klubs, televīzija sievietēm STV Pirmā! un pasākuma ģenerālsponsors MFD Veselības Grupa.

Festivāls norisināsies viesnīcā Semerah Hotel Lielupe, kur visas dienas garumā būs iespēja apmeklēt iedvesmojošas lekcijas par sievišķīgām un aktuālām tēmām – gan attiecībām ar vīru un bērniem, gan seksualitāti un veselību. Tāpat sievietes aicinātas piedalīties dažādās meistarklasēs, kopā ar mediķiem pārbaudīt savu veselību, uzzināt visu par aktualitātēm skaistumkopšanā un labi pavadīt laiku kopā ar draudzenēm.

Festivāla apmeklētājas lutinās arī televīzija sievietēm “STV Pirmā!”, sarūpējot iedvesmojošu stilistes, bloga Morethansize veidotājas un šova “Pati pilnība” vadītājas Indras Salcevičas lekciju, kurā viņa runās par “body positive” kustību un to, cik būtiski ir dzīvot saskaņā ar sevi, nevis dzīties pēc iedomātiem ideāliem. Tāpat būs iespēja piedalīties Indras meistarklasē un uzzināt, kā tikt galā ar kompleksiem un izskatīties lieliski arī tad, ja ķermenis neatbilst modes “standartiem”, bet atraktīvā fotostudijā sievietes varēs iemūžināt festivālā piedzīvoto. Savukārt tās dāmas, kuras festivālu neapmeklēs klātienē, aicinātas sekot līdzi tā notikumiem “STV Pirmā!” Facebook un Instagram kontā, kā arī 10. marta raidījumā “Māmiņu Klubs”, kur gaidāma reportāža no festivāla un aizraujošas intervijas ar lektoriem.

Uz lielās festivāla skatuves ar īs-lekcijām priecēs iedvesmojošas sievietes un eksperti - ārsti, pārmaiņu treneri, mediju speciālisti un psihoterapeiti. Līdztekus lekcijām, sievietes varēs pārbaudīt savu veselību MFD Veselības grupas sarūpētajos mobilajos veselības punktos un veikt krūšu ultrasonogrāfiju, sirds veselības ekspress diagnostiku, ultrasonogrāfiju vēderdobumam un vairogdziedzerim, kā arī tikties klātienē ar dažādiem speciālistiem. Būs pieejamas dermatologa konsultācijas, dzimumzīmju pārbaude, ķermeņa masas indeksa noteikšana, kā arī acu veselības pārbaude.

Pasākumu vadīs Kristīne Virsnīte, Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja: “Mēs aicinām sievietes pavadīt vienu lielisku dienu tikai sev! Atpūsties kopā ar draudzenēm un domu biedrēm, kā arī rūpēties par sevi, iegūstot jaunas zināšanas un pārbaudot veselību. Mēs esam rīkojuši daudzus pasākumus ģimenēm ar bērniem, bet, runājot ar māmiņām, sapratām, ka viņas ikdienā ir ļoti noslogotas un pārgurušas. Sieviešu Festivāls būs viena diena atslodzei un iedvesmai, lai varam doties atpakaļ savā ikdienā ar jaunām idejām.”

Sieviešu Festivāls norisināsies 2.martā laikā no plkst.12:00 - 18:00, viesnīcā Semarah Hotel Lielupe, Bulduru prospekts 64/68. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Uz augšu